کد خبر: 160348034
تاریخ انتشار: شنبه 28 بهمن 1396
خانه » سایت های خبری » ایران اسلامی » ٨ راهکارکاهش اضطراب قبل ازمراسم عروسی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

زمانی که به شب عروسی نزدیک ترمی شویدطبیعی است که مقداری استرس داشته باشیدکه مراسمتان چگونه برگزارخواهد شداما این استرس اگرازمقدارطبیعی بیشتر شودمی تواندبه شماآسیب برساند.

به گزارش چی 24 به نقل از ایران اسلامی:
٨ راهکارکاهش اضطراب قبل ازمراسم عروسی
 

به گزارش ایران اسلامی، زندگی مشترک، آغاز مسیری جدید در زندگی عروس و داماد است که با یک مراسم عروسی شروع می شود. مراسمی که کیفیت و شیوه برگزاری مطلوبش زیبایی آنرا دوچندان و خاطرات شیرینش را تا همیشه در ذهن، ثبت و ماندگار می کند.برای اینکه شب خوب و بدون استرسی را پشت سر بگذارید بهتر است نکاتی را مد نظر قرار دهید.

 

۱- شما نمی توانید کنترل همه چیز را به عهده بگیرید.پس تا جایی که می توانید کارها را انجام دهید و بخش بزرگی را به عهده موسساتی که در این زمینه مشغول فعالیت هستند بگذارید.زمانی که بخش زیادی از کارها را به عهده بگیرید و نتوانید آن ها را انجام دهید استرس تان بیشتر می شود.

 

۲- شب قبل از عروسی را کاملا استراحت کنید و با برنامه ریزی که از قبل انجام داده اید ذهنتان را آزاد کنید. سعی کنید خیلی نگران جزئیات مراسم روز عروسیتان نباشید. با همه این تلاش ها و کارهایی که انجام داده اید مطمئن باشید که این روز به بهترین نحو برگزار خواهد شد.

 

۳- شب عروسی بیش از آنچه فکر کنید سریع می گذرد پس سعی کنید برای برنامه ریزی از صبح آن روز، برنامه و ساعات دقیقی را با آرایشگر و .. داشته باشید و سر ساعت در آرایشگاه و آتلیه حاضر شوید تا زمان را از دست ندهید و بخاطر آن دچار استرس نشوید.

 

۴- اگر به کسی احساس نزدیکی بیشتری می کنید مثل خواهر یا دوست صمیمی ، او را با خودتان به آرایشگاه ببرید تا در پوشیدن لباس و … کمکتان کند.

 

۵- مدت زمانی هرچند کوتاه را با همسرتان تنها باشید، مثلا ناهار را باهم در آرامش بخورید ، این موضوع تاثیر قابل توجهی در کاهش استرس شما خواهد داشت.

 

۶- برای عکس گرفتن با دوستان و فامیل یک نفر را مسئول صدا کردن آن ها کنید تا هنگام عکس گرفتن معطل آمدن آن ها نشوید.

 

۷- اگر باید کاری در محل عروسی انجام شود یک نسخه کامل از آن کارها را روی کاغذ نوشته و به یک از نزدیکانتان بدهید تا همه چیز اعم از روشن کردن شمع ها، چیدمان و … را چک کند و همه چیز مرتب باشد.

 

۸- اولویت بندی کنید و اگر زمان کمتری دارید کارهای مهم تر را انجام دهید. همیشه نمی توان همه کار ها را با هم انجام داد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین