کد خبر: 160351457
تاریخ انتشار: شنبه 28 بهمن 1396
خانه » سایت های خبری » تهران پرس » آزمون استخدامی نیروهای شرکتی علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد ابطال می شود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از تهران پرس:

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، اورنگ ایلامی در واکنش به نیمه تمام ماندن آزمون استخدامی نیروهای شرکتی این دانشگاه افزود: دستور بررسی ویژه و فوری نحوه برگزاری آزمون نیروهای شرکتی در یاسوج را صادر کرده و با متخلفان به صورت قاطع برخورد می کنم.

وی اظهارکرد: تمام تلاش اینجانب در این مدت با وجود همه مقاومت های صورت گرفته جذب نیروهای شرکتی در قالب آزمون، با رعایت عدالت و فضای رقابت بوده است، بنابراین در این راستا مجددا تاکید می‌کنم، اتفاقات روی داده نمی تواند ادامه این روند را که خواست همه مسئولان دلسوز و مردم عزیز است را با چالش روبرو کند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: با توجه به ماموریت اداری اینجانب در سه روز اخیر و عدم حضور در استان، حداکثر ظرف ۴۸ساعت آینده موضوع جمع بندی و نتایج اقدامات صورت گرفته، اطلاع رسانی عمومی خواهد شد.

ایلامی اضافه کرد: آزمون بکارگیری نیروهای شرکتی 27 بهمن ماه نیز، ابطال و حداکثر ظرف یک ماه آینده در چارچوب قوانین و مقررات و با رعایت کامل حقوق داوطلبان گرامی مجددا برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، قرار بود صبح جمعه۲۷ بهمن ماه، آزمون استخدامی برای جذب ۱۸۲ نیروی شرکتی مورد نیاز بخش‌های مختلف دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در دو حوزه خانم ها در دانشگاه دولتی یاسوج و آقایان در دانشگاه آزاد اسلامی این شهر با حضور 3400 نفر متقاضی و داوطلب برگزار شود. این آزمون استخدامی به علت حواشی و تاخیر در رسیدن سوالات تخصصی با اعتراض داوطلبان مواجه شد و نیمه‌تمام به پایان رسید.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین