کد خبر: 160361776
تاریخ انتشار: شنبه 28 بهمن 1396
خانه » سایت های خبری » تهران پرس » استان های زاگرس نشین دچار نخبه‎کشی هستند/مدیران باید پاسخگو باشند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
استاندار کرمانشاه در نشست هم اندیشی با مدیران رسانه ها:

کرمانشاه- استاندار کرمانشاه گفت: متاسفانه همه استان های زاگرس نشین دچار نخبه کشی هستند و این روندی را که در طول تاریخ ادامه داشته است، باید متوقف کنیم.

به گزارش چی 24 به نقل از تهران پرس:

به گزارش خبرنگار مهر، هوشنگ بازوند امروز شنبه در نشست هم اندیشی با مدیران رسانه‌های استان کرمانشاه اظهار داشت: از اینکه دوستان قلم به دست نزدیک به من فکر می‌کنند بسیار خرسندم و معتقدم کار، عنصر توسعه است و از فرصت سوزی رنج می‌برم و احساس می‌کنم که ما فرصت سوزی های زیادی در منطقه زاگرس نشین داشته‌ایم.

وی همه را برای کمک به پیشرفت استان کرمانشاه فراخواند و گفت: چالش‌های زیادی پیش روی ماست که باید با همگرایی آن را از بین ببریم. کرمانشاه استان ثروتمندی است و باید این سرمایه‌ها برجسته گردد و نشان داده شود.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه گلایه کردن و سیاه نمایی مشکلی را در استان حل نمی‌کند، افزود: باید امید را به مردم تزریق کنیم و نگاه‌ها رو به جلو باشد و تلاش ما باید در جلب رضایتمندی مردم باشد.

بازوند در ادامه گفت: باید صندلی های که در اختیار ماست در جهت خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم استفاده شود واگر غیر این باشد شک نکنید منِ مدیر، ایراد دارم. مدیران باید پاسخگو باشند و ایراداتشان را بپذیرد و شفاف سازی کنند.

استاندار کرمانشاه در ادامه تاکید کرد: یکی از شاخصه‌های مدیران من بعد از این باید پاسخگویی باشد و باید در مقابل افکار عممومی پاسخگو باشند.

بازوند همچنین به مشکلات زلزله زدگان استان اشاره کرد و افزود: استمهال بانکی در شهرستان‌های زلزله زده در حال انجام است و رایزنی ها همچنان ادامه دارد.

بازوند با بیان اینکه متاسفانه همه استان‌های زاگرس نشین دچار نخبه کشی هستند، گفت: این روندی را که در طول تاریخ ادامه داشته است باید متوقف کنیم.

وی با تاکید بر اینکه هیچ اغماض و کتمانی در اعلام آمار در بحث زلزله اخیر کرمانشاه وجود نداشت، افزود: آمارها را در زمان زلزله دقیق و بی کم و کاست اعلام کردیم.

منبع : خبر گزاری مهر

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین