کد خبر: 160361779
تاریخ انتشار: شنبه 28 بهمن 1396
خانه » سایت های خبری » تهران پرس » انهدام باند جیب بر ها در مرکز تهران
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
انهدام باند جیب بر ها در مرکز تهران

رئیس کلانتری ۱۰۵ سنایی، با اشاره به دستگیری چهار عضو یک باند جیب بری در محدوده سنایی، گفت: این متهمان در اتوبوس های تندروی راه آهن تا تجریش حضور یافته و اقدام به جیب بری می کردند.

به گزارش چی 24 به نقل از تهران پرس:

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرگرد "محمد رضا موسوی" در تشریح این خبر گفت: با توجه افزایش میزان سرقت های جیب بری در محدوده مذکور خصوصا در ایستگاه های اتوبوس های تندرو، جلسه ای در کلانتری تشکیل و تیمی از ماموران برای بررسی و دستگیری سارق یا سارقان وارد عمل شدند.

این مقام انتظامی، عنوان داشت: در بررسی های انجام شده چهار تن از سارقان حرفه ای این محدوده که در محله های مختلف اقدام به سرقت و جیب بری می کردند، شناسایی شده و تحت تعقیب قرار گرفتند.

وی افزود: نتیجه تحقیقات در اختیار مقام قضایی قرار گرفت و متعاقبا دستور بازداشت متهمان و بازرسی از مخفیگاه آنها صادر شد و بلافاصله تیمی از ماموران پس از شناسایی مخفیگاه متهمان به محل اعزام شدند و طی یک عملیات ضربتی هر چهار متهم را بازداشت کردند.

رئیس کلانتری ۱۰۵ سنایی، اظهار داشت: هر چهار متهم به کلانتری منتقل و در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۲ دستگاه گوشی تلفن همراه و یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان وجه نقد مسروقه از مسافران اتوبوس های تندروی درون شهری، کشف شد.

سرگرد موسوی، تصریح کرد: این متهمان در اعترافات خود اظهار داشتند که از محدوده میدان راه آهن تا میدان تجریش سوار اتوبوس های تندرو می شدند و با استفاده از شلوغی داخل اتوبوس ها اقدام به سرقت و جیب بری می کردند.

گفتنی است، این پرونده ۶ شاکی دارد و هر چهار متهم پس از تکمیل پرونده راهی پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ شدند.

منبع : خبر گزاری مهر

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین