کد خبر: 160361796
تاریخ انتشار: شنبه 28 بهمن 1396
خانه » سایت های خبری » تهران پرس » سرقت لوازم داخلی خودرو در پوشش آژانس
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
سرقت لوازم داخلی خودرو در پوشش آژانس

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت، از دستگیری یک سارق حرفه ای لوازم داخلی خودرو در شرق تهران خبر داد و گفت: این متهم تحت پوشش آژانس در محله های مذکور تردد داشته و اقدام به سرقت می کرد.

به گزارش چی 24 به نقل از تهران پرس:

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "رضا بستو"، در تشریح این خبر گفت: ظهر روز گذشته ماموران گشت انتظامی کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس، در حال گشتزنی در محدوده استحفاظی خود بودند که در محدوده میدان "والفجر" یک دستگاه خودروی قرمز رنگ دارای تابلوی آژانس با یک سرنشین توجه آنها را جلب کرده و برای بررسی به سمت وی تغییر مسیر دادند.

این مقام انتظامی عنوان داشت: با توقف خودرو، راننده تحت بازجویی های اولیه قرار گرفت که اظهارات ضد و نقیض وی ظن ماموران را بیشتر کرده و برای بررسی های بیشتر خودرو را مورد بازرسی قرار دادند که طی آن یک دستگاه ضبط فاقد پنل به همراه چند پیچ گوشتی کشف شد که بر این اساس، فرد مظنون به همراه خودرو به کلانتری منتقل شد.

وی افزود: در تحقیقات انجام شده ابتدا متهم منکر هرگونه اتهامی شد و اعلام کرد که ضبط متعلق به خودروی خودش می باشد اما دقت نظر ماموران و بازجویی های تخصصی تر به اعتراف متهم منجر شده و در نهایت طی بررسی های به عمل آمده از سوابق وی مشخص شد که او از سارقین حرفه ای و سابقه دار لوازم خودرو می باشد که با استفاده از شگردهای مختلف اقدام به سرقت لوازم داخلی خودرو می کند.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت، اظهار داشت: با مشخص شدن این مسایل، متهم لب به اعتراف گشود و ضمن اعتراف به جرم خود مبنی بر سرقت لوازم داخلی خودرو، اقرار و گفت که با آرم تقلبی آژانس در محله های شهر تهران حضور یافته و بدون جلب توجه اقدام به سرقت از خودروهای دیگر می کند.

سرهنگ بستو، تصریح کرد: با اعتراف متهم و شناسایی دو تن از مالباختگان پرونده برای تحقیقات بیشتر به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

منبع : خبر گزاری مهر

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین