کد خبر: 160365194
تاریخ انتشار: شنبه 28 بهمن 1396
خانه » سایت های خبری » ایران اسلامی » هیچ کس نزدیک به ژاوی بازی نمی کند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

محسن ربیع خواه هافبک محبوب برانکو در پرسپولیس، در بازی با السد باید نفر مقابل ژاوی ستاره بی نظیر حریف قطری باشد.

به گزارش چی 24 به نقل از ایران اسلامی:
هیچ‌کس نزدیک به ژاوی بازی نمی‌کند
 

به گزارش ایران اسلامی، محسن ربیع‌خواه هافبک محبوب برانکو در پرسپولیس، در بازی با السد باید نفر مقابل ژاوی ستاره بی‌نظیر حریف قطری باشد.

 

ژاوی که کاپیتان تیم ملی اسپانیا و باشگاه بارسلونا بوده، در سال‌های پایانی عمر فوتبالی خود تصمیم گرفت در قطر به فعالیت بپردازد تا هم از فوتبال دور نماند و هم بتواند درآمدزایی بالایی داشته باشد.

 

ربیع‌خواه باید به عنوان یار مستقیم ژاوی، یک روز خوب برای سرخپوشان بسازد.

 

البته طبق برنامه تاکتیکی برانکو در روز گذشته، محسن مسلمان در نقش ژاوی در تیم ذخیره بازی کرد و محسن ربیع‌خواه نیز به عنوان یار مستقیم او در تیم اصلی، روبه‌روی مسلمان ایستاد اما برانکو تأکید داشت هیچ بازیکنی به سمت ژاوی نرود و ربیع‌خواه نیز تلاش کند تا پاس‌های ژاوی را بِبُرَد. دلیل برانکو برای این تصمیم نیز کاملاً منطقی است‌‌؛ ژاوی از تکنیک بالایی بهره می‌برد و هر بازیکنی به سراغش برود، ممکن است تحت تأثیر تکنیک این بازیکن قرار گرفته و به اصطلاح، دریبل بخورد. اگر این اتفاق چند بار در طول بازی پیش بیاید، اعتماد به نفس بازیکنان افول می‌کند و به همین سادگی، تیم تحت فشار قرار می‌گیرد. از این رو، برانکو به دنبال پیاده‌سازی سیستم است که بازیکنانش بدون اینکه زیاد به ژاوی نزدیک شوند، بتوانند توپ‌های او را قطع کنند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین