کد خبر: 160368619
تاریخ انتشار: شنبه 28 بهمن 1396
خانه » سایت های خبری » ایران اسلامی » استقلال با زوج «قربانی- تیام» مقابل الهلال
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

نمایش متفاوت استقلال در نیمه دوم بازی با الریان باعث شد تعریف و تمجیدهای بسیار زیادی از قدرت تاکتیکی شاگردان وینفرد شفر در رسانه های عربی حاشیه خلیج فارس رقم بخورد.

به گزارش چی 24 به نقل از ایران اسلامی:
استقلال با زوج «قربانی- تیام» مقابل الهلال
 

به گزارش ایران اسلامی،  اتفاقی که مورد توجه ویژه پیرمرد آلمانی قرار گرفت و باعث شد او در آستانه دیدار حساس با الهلال در دومین روز از لیگ قهرمانان آسیا با امیدواری بیشتری شاگردانش را برای برتری در این دوئل سرنوشت‌ساز آماده کند اما تمرینات روزهای گذشته استقلال در دوحه تفاوت‌های بسیار زیادی نسبت به تمرینات این تیم تا قبل از سفر به قطر و رویارویی با الریان داشت به خصوص در ساختار کلی و تهاجمی تیم. بنا به اخبار رسیده از اردوی آبی‌ها در دوحه شفر تصمیم گرفته برای اولین بار در مصاف با الهلال تغییر تاکتیک بدهد و این بار به جای استفاده از چیدمان 4-2-3-1 بار دیگر به چیدمان 2-4-4 بازگردد تا برای اولین بار از زوج «قربانی- تیام» در خط حمله بهره ببرد.

 

مهاجم سنگالی بعد از نمایش یک نیمه‌ای مقابل الریان و تأثیراتی که در تهاجمی‌تر شدن روند حرکتی استقلال داشت با آماده‌تر شدن از نظر جسمانی همچنین هماهنگی بیشتر حالا در صدر برنامه‌های تاکتیکی شفر قرار گرفته تا برای اولین بار در مصاف با الهلال از ابتدا به میدان برود. بنا به اعتقاد سرمربی آلمانی حضور همزمان مهاجمانی فیزیکی و جنگنده همچون قربانی و تیام باعث می‌شود تا ساختار تدافعی الهلال با ضعف‌هایی که دارد برای مهار آنها با مشکلات و دردسرهای زیادی روبه‌رو شود که این فرصت را در اختیار وینگرهایی همچون شجاعیان و جپاروف قرار می‌دهد تا در امر گلزنی فرصت بیشتری پیدا کنند. با این تفاسیر باید منتظر تقابل بزن‌بهادرهای استقلال با مدافعان عربستانی در مسقط باشیم، جایی که برنده این دوئل‌ها سرنوشت بازی را رقم خواهد زد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین