کد خبر: 160375982
تاریخ انتشار: شنبه 28 بهمن 1396
خانه » سایت های خبری » تهران پرس » کتمان دستاوردهای انقلاب اسلامی سبب سوء استفاده دشمنان می شود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه:

کرمانشاه- مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: باید نقاط قوت و پیشرفت ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی را برای مردم بیان کنیم زیرا کتمان آنها زمینه سوء استفاده دشمنان را فراهم می کند.

به گزارش چی 24 به نقل از تهران پرس:

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام آیت عباسیان امروز شنبه در جلسه‌ای که با مبلغین اعزامی از قم در محل اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه داشت، گفت: امروز شرایط بسیار حساسی بر دنیای اسلام حاکم است و اگر مبلغین به وظایف خود بدرستی عمل نکنند به اسلام ضربه وارد می شود.

حجت الاسلام عباسیان افزود: اگر از مبانی اسلام آنطور که امام راحل (ره) به آن می پرداخت و آنرا تبیین می‌کرد دفاع کنیم دشمنان هیچ وقت نمی‌توانند خدشه‌ای به آن وارد کنند.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: انتقاد به وضع موجود کار پسندیده ای نیست، باید نقاط قوت و پیشرفت ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی را برای مردم بیان کنیم چرا که کتمان آنها مسببات سوء استفاده دشمنان را فراهم می کند.

حجت الاسلام عباسیان یادآور شد: طلاب و روحانیون باید از اصل انقلاب، نظام و جایگاه ولایت فقیه به عنوان یک اصل مورد تایید فقها و بزرگان دین، دفاع کنند.

وی با اشاره به جایگاه چشمگیر جوانان ایران در عرصه های مختلف علمی و فناوری در سایر کشورها و رشد قابل توجه آنها در این زمینه، گفت: امروز کشور ایران یکی از تاثیرگذارترین کشورهای منطقه محسوب می شود.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه در ادامه با بیان لزوم تبلیغ و ترویج فرهنگ وقف، اذعان داشت: طلاب روحانیون در این زمینه باید اهتمام ویژه داشته باشند.

حجت الاسلام علاسیان فرهنگ وقف را سیره پیامبر(ص)و ائمه اطهار(ع) معرفی کرد و ابراز داشت: باید سیره اهل بیت(ع) در امر وقف به عنوان یک فرهنگ در جامعه نهادینه شود تا فقر از جامعه زدوده شود.

منبع : خبر گزاری مهر

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین