کد خبر: 160375993
تاریخ انتشار: شنبه 28 بهمن 1396
خانه » سایت های خبری » تهران پرس » قول مالک باشگاه استقلال خوزستان برای ادامه فعالیت در لیگ برتر
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از تهران پرس:

به گزارش ایسنا، غلامرضا شریعتی در حاشیه مسابقات بین‌المللی شطرنج جام کارون، در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: خوشحالیم که پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی شطرنج جام کارون در اهواز را میزبانی می‌کنیم. وضعیت برگزاری این مسابقات با توجه به اقداماتی که صورت گرفته است، نسبت به سال گذشته بهبود پیدا کرده است. تلاش می‌کنیم که شرایط برگزاری این مسابقات، سال به سال بهتر شود.
وی ادامه داد: تمام همت و تلاش ما این است که بتوانیم رقابت‌های بین‌المللی بیشتری را در خوزستان میزبانی کنیم. استانداری نیز خود را متولی این امر می‌داند و هر جا مشکل و تنگنایی باشد، حمایت می‌کند. به هر حال ما خودمان را در امر ورزش نیز مسئول می‌دانیم و نه تنها حمایت می‌کنیم، بلکه نسبت به مسایل ورزش و جوانان خوزستان هم پاسخگو هستیم.
استاندار خوزستان با اشاره به میزبانی اهواز از رقابت‌های بین‌المللی وزنه‌برداری نیز گفت: قرار است به زودی این رقابت‌ها در اهواز برگزار شود که مشکلاتی وجود داشت ولی خدا را شکر رفع شد. امسال میزبانی‌های خوزستان در بخش بین‌المللی در طول تاریخ ورزش خوزستان بی‌سابقه بوده و بیشتر شده است. این مهم نیز به دلیل استعدادهای خوب و بسیاری است که در رشته های مختلف ورزشی خوزستان کشف و به مرحله ظهور رسیده‌اند.
وی عنوان کرد: خدا را شکر با کارهای زیرساختی که انجام شده، شرایط بهتری برای بروز استعدادها فراهم شده است. همچنین سهمیه ورزشکاران خوزستانی در تیم‌های ملی افزایش پیدا کرده و به همین نسبت نیز سهمیه خوزستان در میزبانی از رویدادهای بین‌المللی بیشتر شده است. ما این مهم را با آغوش باز پذیرفته‌ایم زیرا این میزبانی‌ها ظرفیت‌هایی است که باعث می‌شود علاقه و رغبت در بین جوانان ایجاد شود. همین مهم نیز بر افزایش حضور ورزشکاران خوزستانی در تیم‌های مختلف می افزاید. ما از این موضوع استقبال می‌کنیم و تمام هزینه‌ها را با کمک یکدیگر تامین می‌کنیم و تاکنون نیز به همین صورت بوده است.
شریعتی در پاسخ به این سوال که با توجه به مشکلات ایجاد شده برای باشگاه استقلال خوزستان و تصمیم آنها به کناره گیری از لیگ، استانداری خوزستان چه اقدامی برای حل این مشکلات اندیشیده است؟ گفت: پیگیر مشکلات این باشگاه هستیم، البته این باشگاه متعلق به گروه ملی است و این شرکت نیز واگذار شده است. در گذشته که گروه ملی واگذار نشده بود، من خود را متولی و مسئول آن می‌دانستم و نگذاشتیم مشکلی پیش بیاید و در حد توان و بضاعت‌مان نیز کمک کردیم و در راستای خواسته مردم استان قدم برداشتیم.
وی ادامه داد: در حال حاضر گروه ملی متولی دارد و باید به این موضوع احترام بگذاریم اما با توجه به این که این موضوع یک موضوع اجتماعی نیز هست و به ما هم برمی‌گردد و مسئولیت‌پذیری ما را در این زمینه بیشتر می‌کند، من با مدیرعامل گروه ملی و مالک آن یعنی آقای موسوی به صورت تلفنی و مفصل صحبت کردم و او نیز قول داد که مشکل استقلال خوزستان را حل کند و به تیم‌داری و ادامه راه در لیگ برتر ادامه دهند. اگر خودشان صلاح می‌دانند که اصلاحاتی در تیم انجام دهد، آنها به خودشان مربوط می‌شود ولی حضور تیم در لیگ برتر خواسته من بود که او نیز قول داد که حتما این مهم انجام شود.
استاندار خوزستان در پاسخ به این سوال که آیا قرار است که ویسی، سرمربی این تیم برکنار شود؟ عنوان کرد: من اطلاعی از این موضوع ندارم و دخالتی در جزئیات تیم و باشگاه نمی‌کنم اما من در صحبت با آقای موسوی تاکید کردم که ما حضور استقلال خوزستان را در ادامه مسابقات لیگ برتر می‌خواهیم  که او نیز قول این کار را داد.
انتهای پیام

منبع : ایسنا

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین