کد خبر: 160384927
تاریخ انتشار: شنبه 28 بهمن 1396
خانه » سایت های خبری » ایران اسلامی » مصدومیت ۵ نفر بر اثر انفجار در جایگاه CNG
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

سخنگوی آتش نشانی تهران گفت: بر اثر انفجار مخزن خودروی نیسان در جایگاه تزریق گاز CNG پنج نفر مصدوم شدند که حال دو نفر از آنها وخیم تر است.

به گزارش چی 24 به نقل از ایران اسلامی:
مصدومیت ۵ نفر بر اثر انفجار در جایگاه CNG
 

به گزارش ایران اسلامی، سیدجلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا با اعلام خبر انفجار خودرو در جایگاه تزریق گاز CNG درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 13:16 ظهر امروز حادثه انفجار خودرو داخل جایگاه تزریق گاز CNG به آدرس شرق به غرب جاده کرج، بعد از پل کفش ملی به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان ایستگاه 44 آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

 

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه  داد: در محل حادثه مشاهده شد مخزن یک دستگاه خودروی نیسان به هنگام تزریق گاز CNG به دلیل نامشخصی که در حال بررسی است دچار انفجار شده، در اثر این حادثه بخشی از سقف جایگاه تخریب شده و به دو دستگاه خودرو شامل یک دستگاه تاکسی و یک دستگاه پژو که کنار این خودرو بودند، خساراتی وارد شده بود.

 

وی خاطرنشان کرد: پنج نفر شامل دو خانم و سه آقا که در آن لحظه در جایگاه حضور داشتند، دچار مصدومیت شده که حال دو نفر از آنها کمی وخیم‌تر بود.

 

ملکی با بیان اینکه این حادثه دچار آتش‌سوزی نشده بود، تصریح کرد: آتش‌نشانان محل حادثه را ایمن‌سازی کرده، خودروی نیستان تقریبا آسیب شدیدی دیده و از وسط دو نیم شده بود، نیروها تا دقایقی دیگر محل حادثه را به عوامل انتظامی و مسئولان جایگاه تحویل می‌دهند و  عملیات پایان می‌یابد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین