کد خبر: 160394419
تاریخ انتشار: شنبه 28 بهمن 1396
خانه » سایت های خبری » تهران پرس » چه کسانی مشمول عضویت تشویقی انجمن سواد رسانه ای می شوند؟
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از تهران پرس:

به گزارش ایسنا، بر اساس تبصره ۳ ماده ۴ آئین نامه عضویت در انجمن سواد رسانه ای ایران، افراد و گروههای زیر به مدت  ۱سال به صورت تشویقی به عضویت انجمن سواد رسانه ای ایران درخواهند آمد و پس از گذشت  ۱ سال در صورت تأیید مجدد آیین نامه عضویت توسط هیئت مدیره انتخابی از سوی مجمع عمومی، عضویت تشویقی ایشان به مدت  ۱ سال دیگر در انجمن تمدید خواهد شد و این روند در صورت تأیید مجدد هیئت مدیره میتواند تداوم داشته باشد:

1- اشخاصی که در جشنواره ها و همایش های مرتبط با سواد رسانه ای و اطلاعاتی حائز رتبه شوند؛ در صورت ارائه گواهینامه معتبر به صورت تشویقی به عضویت انجمن درخواهند آمد.


2- اشخاصی که دارای حداقل  ۳ مقاله علمی پژوهشی در حوزه سواد رسانه ای و اطلاعاتی باشند؛
با ارائه اصل مقاله چاپ شده در مجلات علمی پژوهشی به صورت تشویقی به عضویت انجمن درخواهند آمد.


3- اشخاصی که دارای حداقل  ۵ سال سابقه تدریس در حوزه سواد رسانه ای و اطلاعاتی باشند؛
با ارائه گواهینامه معتبر به صورت تشویقی به عضویت انجمن درخواهند آمد.


4- روزنامه نگاران، تهیه کنندگان، هنرمندان و سایر فعالان فرهنگی، هنری و رسانه ای که حداقل دارای  ۲۰ مقاله ژورنالیستی یا  ۱۰ برنامه هنری در حوزه سواد رسانه ای و اطلاعاتی باشند؛ به صورت تشویقی به عضویت انجمن درخواهند آمد.


5- اشخاصی که در دوره های آموزشی انجمن سواد رسانه ای ایران به شکل دوره ای شرکت کنند؛ به صورت تشویقی به عضویت انجمن سواد رسانه ای ایران درخواهند آمد.


6- سایر اشخاصی که معتقدند حائز شرایط ویژه ای هستند؛ می‌توانند درخواست خود را برای بهره مندی از عضویت های تشویقی به انجمن ارائه کنند.
 

انتهای پیام

منبع : ایسنا

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین