کد خبر: 160498795
تاریخ انتشار: یکشنبه 29 بهمن 1396
خانه » سایت های خبری » ایران اسلامی » گرشاسبی: در صورت قهرمانی مقابل استقلال خودجوش جشن قهرمانی می گیریم
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

سرپرست باشگاه پرسپولیس تاکید کرد که این تیم در صورت قهرمانی زودهنگام در لیگ برتر، در پایان مسابقات جام قهرمانی را می گیرد.

به گزارش چی 24 به نقل از ایران اسلامی:
گرشاسبی: در صورت قهرمانی مقابل استقلال خودجوش جشن قهرمانی می گیریم
 

به گزارش ایران اسلامی، حمیدرضا گرشاسبی در خصوص وضعیت تیم پرسپولیس پیش از مصاف حساس این تیم مقابل السد قطر اظهار داشت: وضعیت تیم خوب است و پشتیبانی‌هایی که لازم بوده تا تیم آرامش داشته باشد، انجام داده‌ایم. منتظریم بچه‌ها یک بازی تماشاگرپسند و خوب را ارائه بدهند و فکر می‌کنم ان‌شاءالله بازی خوبی را انجام بدهیم و نتیجه هم به دنبال داشته باشد. امیدوارم از سنگر دوم هم به خوبی و با موفقیت عبور کنیم تا به مراحل بعدی برویم.

 

اگر گاهی نتیجه نگرفته‌ایم، اتفاقی رخ داده استوی در پاسخ به این سؤال که تیم‌های ایرانی سال‌هاست قهرمان آسیا نشده‌اند و آیا این تیم پرسپولیس چنین پتانسیلی دارد یا نه، گفت: به‌هرحال بچه‌ها نشان داده‌اند که در شرایطی که نیاز به کسب نتیجه بوده است، نتیجه گرفته‌اند. اگر گاهی هم از نتیجه دور شده‌ایم، اتفاقی رخ داده است، اما ما در این مدت مراقب بودیم اتفاقات ناخواسته به وجود نیاید و تا این لحظه با افرادی که از تیم پشتیبانی می‌کنند، تلاش کرده‌ایم همه چیز خوب پیش برود. می‌توانیم قهرمان آسیا شویم و دور از دسترس نیست.

 

امیدواریم محرومیت ما از نقل‌وانتقالات لغو شودسرپرست باشگاه پرسپولیس با اشاره به بحث محرومیت این باشگاه از نقل‌وانتقالات و این سؤال که آیا فکر می‌کند در تابستان این مشکل برطرف شود یا نه، یادآور شد: ان‌شاءالله محرومیت ما از پنجره نقل‌وانتقالات هم به اتمام برسد و هنوز رأی قطعی در این خصوص نداده‌اند. امیدوارم که تابستان بتوانیم نقل‌وانتقالات داشته باشیم تا در آن زمان دست‌مان باز شود و اگر کادرفنی نیاز داشت بتوانیم تیم را در بعضی پست‌ها به صورت جزئی تقویت کنیم.

 

در دربی جام نمی‌گیریم، هواداران خودجوش جشن قهرمانی می‌گیرندگرشاسبی در واکنش به این مسئله که احتمال قهرمانی پرسپولیس در دربی 86 وجود دارد و آیا این توقع را از سازمان لیگ دارند تا در صورت قهرمانی در این دیدار جام به پرسپولیسی‌ها داده شود، خاطرنشان کرد: خیر، ما احترام می‌گذاریم. معمولاً به محض اتمام مسابقات لیگ جام اهدا می‌شود و ما احترام می‌گذاریم به قانون و اگر ما این کار را کنیم سایر مسابقات ارزش خودش را از دست می‌دهد و ما باعث نمی‌شویم این اتفاق رخ بدهد. دنبال این هستیم هم فاصله امتیازی‌مان را بیشتر کنیم و هم اینکه در آخرین بازی با اقتدار جام را بالای سر ببریم. هرچند با پیروزی احتمالی مقابل استقلال هواداران خودجوش جشن قهرمانی خواهند گرفت، اما جشن قهرمانی واقعی ما زمانی است که جام را بالای سر ببریم و بعد از اینکه سازمان لیگ و فدراسیون آن جشن را برگزار کنند، خود ما هم جشن ویژه‌ای را برای پرسپولیسی‌ها برگزار خواهیم کرد.

 

جام را زودتر بگیریم، انگیزه بازیکنان پایین می‌آیدوی در واکنش به این مسئله که پس علاقه‌ای به گرفتن جام در دیدار دربی وجود ندارد در شرایطی که بسیاری از کشورها پس از مشخص شدن قهرمان این کار را انجام می‌دهند، گفت: اصلاً این کار قانونی هم نیست و جام را زودتر نمی‌دهند. نظر ما آخرین بازی است که قهرمانی‌مان شیرینی بیشتری هم داشته باشد و انگیزه بچه‌ها نیز پایین نیاید. ممکن است اگر ما زودتر جام را بگیریم، بازیکنان کمی انگیزه خود را برای ادامه مسابقات از دست بدهند و به نتایج لطمه وارد شود و به همین دلیل ترجیح می‌دهیم  در هفته پایانی لیگ جام را بگیریم.

 

پرسپولیس شرایط خوبی دارد و همه دوست دارند تمدید کنندسرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص موضوع تمدید قراردادهای بازیکنان این تیم و اینکه آیا همه بازیکنان مدنظر کادرفنی قرارداد خود را تمدید خواهند کرد یا نه، اظهار داشت: قطعاً همین‌طور است. همه بچه‌ها عاشق پرسپولیس هستند و علاقه خودشان را نشان داده‌اند. تا دو هفته آینده هم قراردادها تمدید خواهد شد و هواداران نگران این موضوع نباشند. یکی از دلایل این است که پرسپولیس اکنون بهترین شرایط را دارد و همه بازیکنان دوست دارند برای این تیم بزرگ، پرطرفدار و مردمی بازی کنند و از این بابت نگرانی وجود ندارد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین