کد خبر: 160570975
تاریخ انتشار: یکشنبه 29 بهمن 1396
خانه » سایت های خبری » ایران اسلامی » محمدخانی: السد با ژاوی هم حریف سرخپوشان نمی شود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

محمدخانی گفت: پرسپولیس فعلی شانس قهرمانی در آسیا را هم دارد.

به گزارش چی 24 به نقل از ایران اسلامی:
محمدخانی: السد با ژاوی هم حریف سرخپوشان نمی‌شود
 

به گزارش ایران اسلامی، ناصر محمدخانی، یکی از بهترین مهاجمان تاریخ پرسپولیس معتقد است تیم فعلی در بهترین شرایط ممکن قرار دارد و قادر است نتایج خوبی کسب کند.

 

* پرسپولیس بعد از پیروزی بر نسف‌قرشی قادر به کسب سه امتیاز بازی مقابل السد هم خواهد بود؟

پرسپولیس در چهار خط از تیمش از بازیکنان بسیار خوبی بهره می‌برد. سرخپوشان از خط دروازه تا خط حمله در بهترین شرایط ممکن تیمی قرار دارند به شکلی که می‌توانند حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشند و حتی السد را هم با ژاوی شکست دهند. بازیکنان پرسپولیس به وحدت تاکتیکی خوبی رسیده و به تفکرات برانکو هم آشنایی کامل پیدا کرده‌اند. از همه این مسائل گذشته سرمربی پرسپولیس هم از مزیت‌هایی بهره می‌برد که استفاده از آنها حتماً می‌تواند شانس پیروزی پرسپولیس را افزایش دهد.

 

* منظورتان بهره بردن از چه فاکتورهایی است؟

برانکو در چند تیم مختلف شرق و غرب آسیا مربیگری کرده، این مسئله سرمربی سرخپوشان را از تجربه آسیایی بسیار خوبی برخوردار ساخته به شکلی که این امر حتماً شانس پیروزی پرسپولیس بر السد حتی در قطر را افزایش می‌دهد.

 

* نگاه‌تان به پرسپولیس خیلی خوشبینانه نیست؟

اصلاً این‌طور نیست چون من بر اساس توانایی‌های بالای بازیکنان پرسپولیس و کادر فنی‌اش حرف می‌زنم و اصلاً بحث نگاه خوشبینانه در این بین مطرح نیست. پرسپولیس جدا از بهره بردن از بازیکنان بسیار خوب تجربه بالای فصل قبل حضور در آسیا را هم دارد. این موضوع وقتی در کنار آمادگی بالای روحی و روانی بازیکنان فعلی پرسپولیس و فاکتورهای دیگر قرار می‌گیرد حتماً این شانس را می‌دهد که حتی بتوان به قهرمانی تیم فعلی فکر کرد.

 

* درخشش خط حمله پرسپولیس در دیدار مقابل السد هم ادامه خواهد یافت؟

منشا و خصوصاً علیپور در بهترین شرایط ممکن قرار دارند. توانایی بالای این دو بازیکن و مکمل بودن‌شان با توجه به خصوصیات فنی این دو حتماً شرایط سختی را برای خط دفاعی السد به وجود می‌آورد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین