کد خبر: 160590313
تاریخ انتشار: یکشنبه 29 بهمن 1396
خانه » سایت های خبری » تراز » ورود ۷۰۰ پورشه به نام یک زن روستایی!
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

تراز: عضو سابق اتاق بازرگانی با اشاره به اهمیت رتبه بندی کارت های بازرگانی گفت: اجرای طرح رتبه بندی موجب می شود که بار دیگر به نام یک زن روستایی ۷۰۰ پورشه وارد کشور نشود!

به گزارش چی 24 به نقل از تراز:

به گزارش تراز ،حمید علیخانی، عضو سابق اتاق بازرگانیدر خصوص اصلاح صدور کارت‌های بازرگانی گفت: فرآیند صدور کارت‌های بازرگانی چندین بار اصلاح شد اما در نهایت ثمری نداشت. این امر نشان می دهد احتمالا فرارهای قانونی از سوی اعضای اتاق صورت می‌گیرد که به همین دلیل اتاق بازرگانی زیربار اصلاح روند صدور این کارت‌‌‌ها نمی‌رود.
 
عضو سابق اتاق بازرگانی با بیان اینکه اتاق بازرگانی به عنوان پارلمان بخش خصوصی باید به قانون تمکین کند، اظهار داشت: قرار بر این بود که بخشی از اصلاح آیین نامه صدور این کارت‌ها در اتاق بازرگانی صورت گیرد (چرا که ریشه معضلات این کارت‌ها در اتاق‌های بازرگانی استان‌ها است) و بخش دیگری از آن در وزارت صمت انجام شود.
 
علیخانی در پایان با اشاره به اهمیت طرح رتبه بندی کارت‌های بازرگانی اظهار داشت: عمده‌ترین مشکلات کارت‌های بازرگانی هویت فروشی افراد دارنده این کارت‌ها است؛ بنابراین اجرای طرح رتبه‌بندی موجب می‌شود که دیگر به نام یک زن روستایی 700 پورشه وارد کشور نشود.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین