کد خبر: 160591737
تاریخ انتشار: یکشنبه 29 بهمن 1396
خانه » سایت های خبری » ایران اسلامی » نعمتی: بی معرفتی است اگر در این شرایط پرسپولیس را ترک کنم
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

طی یکی، دو روز گذشته دوباره حرف هایی مبنی بر احتمال جدایی سیامک نعمتی از پرسپولیس به گوش رسید؛ هافبک جوان و شوتزنی که در چند بازی گذشته به نیمکت نشین محض تبدیل شده و چه بسا شایعات جدایی او به همین دلیل منتشر شده باشد.

به گزارش چی 24 به نقل از ایران اسلامی:
نعمتی: بی‌معرفتی است اگر در این شرایط پرسپولیس را ترک کنم
 

به گزارش ایران اسلامی،  سیامک نعمتی در این رابطه می‌گوید: اگر بنا به رفتن بود، همان نیم‌فصل می‌رفتم. من در نقل و انتقالات نیم‌فصل 5 پیشنهاد خوب از تهران و شهرستان داشتم اما در پرسپولیس ماندم.

وی ادامه می‌دهد: ماندم چون احساس کردم پرسپولیس به همه بازیکنانش احتیاج دارد. تیم من با حکم فیفا از نقل و انتقالات تابستانی لیگ بعد هم محروم است و بی‌معرفتی است بخواهم این تیم را ترک کنم.هافبک جوان پرسپولیس اضافه می‌کند: ضمن آنکه پرسپولیس قهرمان لیگ برتر ایران است و در لیگ هفدهم نیز فاصله خود را در صدر جدول حفظ کرده است، این تیم شانس اول قهرمانی در فصل جاری است و چرا باید تیم قهرمان را ترک کنم؟نعمتی خاطرنشان می‌کند: لطفاً هواداران به شایعات توجه نکنند. متأسفانه حرف‌هایی زده و اخباری ساخته می‌شود که هیچ منبع موثقی ندارد و نباید آن را باور کرد.وی در خصوص بازی با السد می‌گوید: بازی راحتی پیش رو نداریم. السد در خانه بازی می‌کند و با نسف‌قرشی قابل مقایسه نیست اما با این حال ما دنبال برد هستیم. به قطر می‌رویم که با سه امتیاز برگردیم و مطمئن هستیم در قطر تنها نخواهیم بود چرا که هموطنان ایرانی برای تشویق پرسپولیس به استادیوم خواهند آمد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین