کد خبر: 161845205
تاریخ انتشار: یکشنبه 06 اسفند 1396
خانه » خبر گزاری ها » ابنا » العامری بر لزوم مبارزه با اندیشه تکفیر تاکید کرد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از ابنا:

به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا ـ هادی العامری دبیرکل سازمان بدر عراق به مناسبت سالروز شهادت یکی از فرماندهان بسیج مردمی در استان ذی قار به سخنرانی پرداخت.

وی در این مراسم تأکید کرد که بسیج مردمی به عنوان یک سازمان قوی و ضامن امنیت و وحدت و آینده عراق به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

العامری افزود: ما به فضل فتوای جهاد کفایی آیت الله سیستانی و لبیک ملت عراق و مجاهدان گروه های مختلف به این فتوا توانستیم باند جنایتکار داعش را با شکست مواجه کنیم.

دبیرکل سازمان بدر گفت: برخی مدعی هستند که ما فقط بر اساس تعداد بالای نیروی بسیج مردمی توانستیم داعش را شکست دهیم در حالی که این پیروزی بر اساس توانایی اطلاعاتی و جهادی و مهندسی نظامی بدست آمد و سازماندهی بزرگی برای تحقق این پیروزی تشکیل شده بود.

وی اظهار داشت: بسیج مردمی موفق شد سازمانی منظم تاسیس کند نه یک سازمان پراکنده و همچنان در این راستا به فعالیت برنامه ریزی شده خود ادامه می دهد.

العامری تصریح کرد: برخی گمان می کنند جنگ با تروریسم به پایان رسیده است اما مرجعیت تقلید با دیدگاه روشن نشان داد که اندیشه تکفیری تندرو همچنان موجود است و بر این اساس باید به صورت مستمر به مبارزه با اندیشه تروریستی بپردازیم تا بار دیگر برنگردد.

این فرمانده بسیج مردمی ادامه داد: ما داعش را با جانفشانی غیورمردان عراقی شکست دادیم و باید با اندیشه تکفیر نیز بجنگنیم تا شاهد بازگشت مجدد داعش پس از شکست نظامی در عراق نباشیم.

...............
پایان پیام/ 326

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین