کد خبر: 162048606
تاریخ انتشار: دوشنبه 07 اسفند 1396
خانه » ورزشی » اخبار فوتبال آنلاین » نعمتی: نامزدی ام برای جایزه روز جهانی زن شگفت انگیز است/ از کشوری انتخاب شده ام که علیه آن تبلیغات منفی می شود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

بانوی تیراندازی با کمان کشورمان نامزدی اش برای کسب جایزه روز جهانی زن را افتخاری دانست که متعلق به تمام زنان ایران است.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار فوتبال آنلاین:

به گزارش فوتبال آنلاینبه نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، زهرا نعمتی پس از انتخابش به عنوان یکی از نامزدهای کسب جایزه روز جهانی زن از سوی کمیته بین‌المللی پارالمپیک گفت: این انتخاب برای من خیلی شگفت انگیز و جالب بود، چون از کشوری انتخاب شده‌ام که علیه زنانش تبلیغات منفی می‌شود و عنوان می‌کنند در ایران حقوق زن رعایت نمی‌شود و بانوان شرایط خوبی ندارند.

وی افزود: علی‌رغم همه این تبلیغات منفی برای دریافت جایزه بهترین زن دنیا نامزد شده‌ام و این امر برای من افتخار خیلی بزرگی است.

پارا کماندار طلایی ایران اظهار داشت: این اتفاق به نظر من پیام‌های زیادی برای بسیاری از زنان دنیا دارد تا نشان دهد زنان ایرانی می‌توانند بهترین باشند و به عنوان الگو به دنیا معرفی شده و باعث افتخار کشورشان و زنان دنیا باشند.

نعمتی در پایان گفت: این اتفاق انعکاس سیاسی، اجتماعی و خانوادگی وسیعی دارد. نمی‌دانم چرا مرا انتخاب کرده اند شاید به دلیل موفقیت‌های پی در پی و دفاعی که از حقوق زنان در کشورم و سازمان ملل داشته‌ام، در این انتخاب تاثیرگذار بوده است.  به هر حال از این اتفاق خیلی خوشحالم. این افتخار متعلق به تمام زنان ایران است.

انتهای پیام/

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین