کد خبر: 162061369
تاریخ انتشار: دوشنبه 07 اسفند 1396
خانه » خبر گزاری ها » ابنا » هلال احمر از ظرفیت نیروهای مستعد جامعه به درستی استفاده کند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از ابنا:

به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا ـ نماینده ولی فقیه در استان یزد با تقدیر از مشارکت خودجوش جوانان در برنامه‌‎‌های امدادرسانی هلال‌احمر گفت: ظرفیت جوانان داوطلب بیش از پیش در هلال احمر استفاده شود.

آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی در دیدارمدیران هلال احمر کشور و استان یزد با وی، با اشاره به اینکه فعالیت در هلال احمر از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است، اظهار داشت: خدمات در این نهاد هم با توجه به بعد خدمت رسانی به محرومان و نیازمندان و هم فعالیت در زمان حوادث از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

وی با تاکید بر اینکه هلال احمر باید از ظرفیت نیروهای مستعد جامعه به ویژه جوانان به درستی استفاده کند، خاطرنشان کرد: نیروهای داوطلب هلال احمر چه در بین دختران و چه در بین پسران ظرفیت‌های امداد‌رسانی بسیار زیادی دارند که باید از این ظرفیت به درستی استفاده شود.

نماینده ولی فقیه در استان یزد خاطرنشان کرد: این که تعداد بسیار زیادی از جوانان جامعه اعلام آمادگی می‌کنند که برای خدمت‌رسانی به جامعه به صورت رایگان و افتخاری فعالیت داشته باشند بسیار ارزشمند است.

ناصری یزدی بیان کرد: این نشان می‌دهد که جوان ما باطن و فطرت الهی خود را حفظ کرده و در راه خدمت‌رسانی به دیگران مشتاق هستند.

امام جمعه یزد تصریح کرد: لازم است هم به لحاظ تخصصی و کاری آموزش‌های لازم به این جوانان داوطلب ارائه شود و هم به لحاظ اعتقادی و دینی برای آنها دوره‌‌های آموزشی و تبیینی در نظر گرفته شود.

وی تصریح کرد: توجه به چنین موضوعاتی سبب می‌شود این روحیه کمک به دیگران به نسل‌های بعدی هم انتقال پیدا کند و تمام جوانان با روحیه دینداری اقدام به حضور در عرصه فعالیت‌های مختلف اجتماعی کنند.

............................
پایان پیام/ 167


برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین