کد خبر: 164594452
تاریخ انتشار: یکشنبه 20 اسفند 1396
خانه » سایت های خبری » مهر خانه » اختصاص 20 میلیارد تومان بودجه برای توانمندسازی زنان سرپرست خانوار
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از مهر خانه:
دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور حقوق شهروندی از تشکیل کارگروه ملی توانمندی زنان سرپرست خانوار طبق برنامه ششم توسعه خبر داد.

به گزار
ش مهرخانه، به نقل از تسنیم، شهیندخت مولاوردی با اشاره به برگزاری مستمر نمایشگاه‌هایی مختص زنان سرپرست خانوار که در سال‌های اخیر در دستور کار قرار گرفته است، گفت: برگزاری این نمایشگاه‌ها در معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های این بانوان به جامعه حائز اهمیت و توجه ویژه است.

دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور حقوق شهروندی با بیان اینکه این رویدادها به طور قطع در ایجاد انگیزه و توان بیشتر برای ادامه فعالیت زنان سرپرست خانوار مؤثر خواهد بود، افزود: امیدواریم این گونه فعالیت‌ها در آینده نیز تداوم داشته باشد تا با استفاده از تمام ظرفیت‌ها بتوانیم به هدف غائی که همان توانمندی و اشتغال پایدار زنان سرپرست خانوار است، دست پیدا کنیم.

وی با اشاره به برنامه‌های دولت برای توانمندی زنان سرپرست خانوار، گفت: برای نخستین بار کارگروه ملی توانمندی زنان سرپرست خانواده طبق (بند ت ماده 80) برنامه ششم توسعه تشکیل و اعتباری حدود 20 میلیارد تومان برای اجرای برنامه‌های توانمندی زنان سرپرست خانوار در نظر گرفته شده است.

مولاوردی با بیان اینکه دبیرخانه این کارگروه در معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با مشارکت دستگاه‌هایی که در این زمینه وظیفه ذاتی دارند تشکیل شده است، خاطرنشان کرد: اطمینان داریم، به زودی شاهد خروجی‌های ملموس آن خواهیم بود.

انتهای پیام/ 930610


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین