کد خبر: 164606980
تاریخ انتشار: یکشنبه 20 اسفند 1396
خانه » خبر گزاری ها » ابنا » بازماندگان داعش خطری برای عراق هستند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از ابنا:

به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا ـ آیت الله العظمی شیخ بشیر نجفی از مراجع تقلید نجف اشرف با نیروهای گردان حضرت علی اکبر (ع) وابسته به بسیج مردمی عراق دیدار و گفت وگو کردند.

ایشان با اشاره به جانفشانی های مجاهدان عراقی در نبرد با تروریست های داعش، مجاهدت های آنان را مورد توجه خداوند متعال توصیف کرده و اظهار داشتند که خداوند شاهد و ناظر بر این فداکاری هاست.

این مرجع تقلید دوران پس از داعش را بسیار حساس عنوان کرده و افزودند: گرچه داعش در عراق به فضل مجاهدت ها شکست خورد اما بازماندگان این گروه تروریستی همچنان در کشور حضور دارند و باید آنان را تحت پیگرد قرار داد.

آیت الله نجفی تصریح کردند: پیروزی نهایی بر تروریسم زمانی محقق می شود که بتوانیم امنیت کامل را بر عراق حاکم کنیم اما هم اکنون بازماندگان داعش در حال ایجاد رعب و هراس در جامعه هستند.

ایشان همچنین با حجت الاسلام سید عمار حکیم رئیس ائتلاف ملی و رئیس جریان حکمت ملی عراق دیدار کرده و آخرین تحولات این کشور را مورد بررسی قرار دادند.

این مرجع تقلید بر لزوم مبارزه همگانی با فساد در عراق تأکید کرده و اظهار داشتند: اگر بخواهیم عراق را از شر فاسدان در امان بداریم باید این کشور را تقویت کنیم زیرا کسی جرأت نمی کند در عراق قوی به سرقت و فساد بپردازد.

ایشان پس از این دیدار با شیعیان جنوب لبنان که برای زیارت عتبات مقدس به عراق آمده اند، گفت وگو کردند.

آیت الله نجفی بیان داشتند که حضرت ولیعصر(عج) همواره برای شیعیان دعا می کنند و ما باید از این برکت به خوبی استفاده کنیم.

این مرجع تقلید ادامه دادند: خداوند متعال به برکت این دعا شیعیان را در زمینه های مختلف پیروز می گرداند و ما نیز با تمسک به سیره اهل بیت(ع) از این منبع گرانبها به خوبی بهره ببریم.

...............
پایان پیام/ 326

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین