کد خبر: 164939397
تاریخ انتشار: سه شنبه 22 اسفند 1396
خانه » خبر گزاری ها » ابنا » ولیعهد بحرین با رئیس کنگره جهانی یهودیان دیدار کرد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از ابنا:

به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا ـ سلمان بن حمد آل خلیفه ولیعهد بحرین روز گذشته با رونالد لودر رئیس کنگره جهانی یهودیان در منامه دیدار و گفت وگو کرد.

این دیدار با خشم و اعتراض شدید انقلابیان بحرینی مواجه شده و آن را در چارچوب عادی سازی روابط با دشمن صهیونیستی می دانند.

متحد کردن ملت یهود و تلاش برای کسب مشروعیت رژیم صهیونیستی از مهمترین اهداف کنگره جهانی یهودیان به شمار می آید.

این کنگره از نمایندگان 115 کشور جهان تشکیل شده و سازمان ها و گروه های ملی مختلفی را در خود جای داده است که یکی از مهمترین آنها را سازمانی یهودی صهیونیستی تشکیل می دهد.

این در حالی است که چندی پیش نیز هیأتی از اعضای مرکز همزیستی مسالمت آمیز که از سوی پادشاه بحرین تاسیس شده است، از سرزمین های اشغالی دیدار کرده و در تلویزیون اسرائیل به بیان سخنانی احساس برانگیزانه علیه مت عربی و اسلامی پرداخت.

اعضای این هیأت ایستادگی ملت بحرین در کنار ملت فلسطین را تحریف کرده و سخنانی خلاف واقع را بیان کردند.

این هیأت از 24 شخصیت متشکل شده بود و با عنوان «این بحرین است» درصدد درخشان جلوه دادن چهره نظام و سرپوش گذاشتن بر جنایت های آشکاری است که توسط نظام آل خلیفه علیه شهروندان بحرینی انجام می گیرد.

گروه های سیاسی بحرین در اعتراض به حضور این هیأت در فلسطین اشغالی تأکید کردند که این هیأت به هیچ وجه نمی تواند نماینده ملت بحرین باشد.

انقلابیان افزودند که ملت اصیل بحرین اعم از شیعه و سنی از این هیأت تبرئه جسته و با هرگونه رابطه با رژیم اشغالگر قدس که سرزمین های مقدس مسلمانان را غصب کرده است، مخالفت می کنند.

.............
پایان پیام/ 326

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین