کد خبر: 164952363
تاریخ انتشار: سه شنبه 22 اسفند 1396
خانه » سایت های خبری » مهر خانه » والدین در چهارشنبه آخر سال مراقب فرزندان خود باشند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از مهر خانه:
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به اینکه والدین فرزندان خود را در چهارشنبه آخر سال تنها نگذارند گفت: اگر کسی در مراسم چهارشنبه پایان سال دچار آسیب شد، بلافاصله با تلفن ۱۱۵ تماس بگیرد.

به گزار
ش مهرخانه، به نقل از تسنیم، سید‌محمد صابری اظهار‌داشت: نقش والدین در برگزاری ایمن مراسم چهارشنبه آخر سال بسیار موثر بوده و والدین نباید جوانان و نوجوانان خود را رها کنند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه حضور خانواده در کنار فرزند از خطرات احتمالی پیشگیری می‌کند افزود: استقرار نیروهای اورژانس در مراسم چهارشنبه پایان سال چندین برابر خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه نیروهای اورژانس در مناطق مختلف به صورت گسترده حضور خواهند داشت گفت: اگر کسی در مراسم چهارشنبه پایان سال دچار آسیب شد، بلافاصله با تلفن 115 فوریت‌های پزشکی تماس بگیرد.

صابری با بیان اینکه خوشبختانه استان کرمان نسبت به میانگین کشوری از نظر مصدومین چهارشنبه پایان سال از وضعیت مطلوبی برخوردار است تاکید کرد: نقش خانواده در مراسم چهارشنبه پایان سال از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی خاطر‌نشان کرد: اورژانس در تعطیلات نوروز نیز حضور گسترده خواهد داشت و در ورودی شهرها نیز با برپایی ایستگاه سلامت در کنار هم‌میهنان گرامی خواهد بود.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان افزود: میانگین استاندارد کشوری رسیدن آمبولانس به محل حادثه در سطح شهر 14 دقیقه و در شهر کرمان در سال 96 کمتر از 9 دقیقه بوده است.

انتهای پیام/ 930610


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین