کد خبر: 164978027
تاریخ انتشار: سه شنبه 22 اسفند 1396
خانه » سایت های خبری » مهر خانه » ضمانت همسر، زن را راهی زندان کرد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از مهر خانه:
بانوی تبریزی به دلیل ضمانت همسرش، از دو سال گذشته در زندان به سر می برد.

به گزار
ش مهرخانه، به نقل از ایسنا، بانوی تبریزی در زمان زندگی مشترک خود با همسرش علیرغم میل باطنی اش و با اصرار فراوان نسبت به ضمانت او اقدام می کند.

ماجرا به این صورت است که  وامی را همسرش با نیت کارهای اقتصادی دریافت می کند؛ اما در ادامه به دلیل تجربه کم با شکست همراه شده و سرمایه او در روند چند ماه از بین می رود. در جریان مطالبه حقوق از سوی طلبکار ضمن امتناع و غیبت چند ماهه همسر این بانوی تبریزی ،دادگاه حکم به محکومیت ضامن داده و در ادامه طی مراحلی به علت ناتوانی مالی حکم حبس وی را صادر می کند.

تا پیش از این محکمه رسیدگی کننده به پرونده بابت رابطه سببی ضامن با بدهکار از قبول دادخواست اعسار امتناع داشت تا اینکه در روز میلاد حضرت زهرا (س) با ارائه تحقیقات ستاد دیه بشرط واریز مبلغ پیش قسط با اعسار او  موافقت می شود؛ اما هم اکنون مددجو در تامین این مبلغ ناتوان بوده و بابتش در زندان است.

این مددجوی  تبریزی خانه‌دار و متولد 54  و مستاجر است و میزان بدهی اش 50 میلیون تومان بوده که  5 میلیون تومان از بدهی اش باقی مانده است.

براساس این گزارش، خیرینی که تمایل به آزادی این زندانی نیازمند دارند، می‌توانند کمک‌های نقدی خود را با ورود به درگاه اینترنتی به آدرس https://idpay.ir/setad-diyeh واریز کرده و در ثواب این کار نیک شریک باشند.

انتهای پیام/ 930610


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین