کد خبر: 164978031
تاریخ انتشار: سه شنبه 22 اسفند 1396
خانه » سایت های خبری » مهر خانه » «آن مادران این دختران» شبیه هیچ کدام از رمان های قبلی ام نیست
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از مهر خانه:
بلقیس سلیمانی درباره رمان تازه خود می‌گوید: در این رمان به تفاوت ارزش‌های دو نسل پرداخته‌ام و این رمان در واقع نشان می‌دهد که گاه سرعت تغییر ارزش‌ها چگونه می‌تواند زندگی را دچار بحران کند.

به گزار
ش مهرخانه، به نقل از ایبنا، بلقیس سلیمانی درباره جدیدترین رمان خود گفت: رمان تازه من «آن مادران این دختران» نام دارد و قرار است به زودی از سوی انتشارات ققنوس منتشر شود. موضوع این رمان رابطه مادر و دختر را توصیف می‌کند و درواقع شکاف بین نسل‌ها را نشان می‌دهد. در این رمان به تفاوت ارزش‌های دو نسل پرداخته‌ام و این رمان درواقع نشان می‌دهد که گاه سرعت تغییر ارزش‌ها چگونه می‌تواند زندگی را دچار بحران کند.

نویسنده «مارون» درباره شخصیت‌های این رمان توضیح داد: کاراکترهای اصلی این رمان زن هستند و نیمی از رمان مانند بیشتر کتاب‌هایم در شهر فرضی گوران رخ می‌دهد و همچنین نیم دیگر آن در تهران می‌گذرد. در واقع دوران کودکی و جوانی مادر در گوران و باقی زندگی او در تهران است.

نویسنده «سگ سالی» درباره شباهت فضای این رمان به کارهای قبلی‌ خود عنوان کرد: این رمان شبیه هیچکدام از چیزهایی که نوشتم نیست. «آن مادران این دختران» مانند «مارون» و « شب طاهره» رمانی سیاسی نیست و می‌توانم بگویم در حقیقت یک رمان اجتماعی است.

انتهای پیام/ 930610


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین