کد خبر: 164978038
تاریخ انتشار: سه شنبه 22 اسفند 1396
خانه » سایت های خبری » مهر خانه » هنرپیشه فیلم های مستهجن خواهان بازگرداندن حق السکوت ترامپ است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از مهر خانه:
هنرپیشه فیلم‌های مستهجنی که برای عدم افشای رابطه جنسی‌اش با ترامپ حق‌السکوت دریافت کرده بود، حاضر است این پول را برگرداند تا اجازه یابد درباره این ماجرا به صورت علنی صحبت کند.

به گزار
ش مهرخانه، به نقل از تسنیم، استورمی دانیلز، هنرپیشه فیلم‌های مستهجن که برای عدم افشای روابط جنسی خود با دونالد ترامپ حق‌السکوتی 130 هزار دلاری دریافت کرده بود، پیشنهاد داده است تا این مبلغ را بازگرداند تا بتواند آزادانه درباره این ماجرا صحبت کند.

مایکل آوناتی، وکیل این هنرپیشه فیلم‌های مستهجن در نامه‌ای اعلام کرده است که «130 هزار دلار را از طریق واسطه به حسابی که از سوی رئیس جمهوری تعیین شود، پرداخت خواهیم کرد». ترامپ تاکنون اطلاع خود از پرداخت حق‌السکوت به این هنرپیشه فیلم‌های مستهجن را تأیید نکرده است، مبلغی که به واسطه وکیل قدیمی‌اش مایکل کوهن و در روزهای منتهی به انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 پرداخت شده است.

استورمی دانیلز می‌گوید که طی سال‌های 2006 تا 2007، در زمانی که ترامپ با ملانیا ترامپ همسر سوم و کنونی‌‌اش ازدواج کرده بود و آخرین فرزندش بارون به دنیا آمده بود، با ترامپ رابطه داشته است.

آوناتی، وکیل استورمی دانیلز گفته است که «آن‌ها باید این پیشنهاد را بپذیرند، این خیلی منصفانه است. وی پول را بر می‌گرداند و برای سخن گفتن آزاد خواهد بود، و در مقابل رئیس جمهوری نیز می‌تواند روایت خود از وقایع را ارائه کند و  به مردم آمریکا اجازه دهد تصمیم بگیرند که چه کسی حقیقت را می‌گوید و چه کسی نمی‌گوید».

وکیل استورمی دانیلز خواهان این است که موکلش بتواند به صورت علنی درباره رابطه پیشین‌ خود با رئیس جمهوری و تلاش برای ساکت کردن وی سخن بگوید و بتواند هرگونه پیام مکتوب، عکس و ویدئوی مرتبط با رئیس جمهوری را که در اختیارش است  بدون واهمه از عواقب حقوقی آن منتشر کند.

انتهای پیام/ 930610


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین