کد خبر: 165720322
تاریخ انتشار: شنبه 26 اسفند 1396
خانه » حواشی » معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران » معاونت فرهنگی-تبلیغی مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران:

در دیدار مدیر کل امور دانش آموختگان حوزه‌های علمیه خواهران با رئیس کمیسیون حوزوی شورای عالی انقلاب فرهنگی بر برنامه ریزی جهت بکارگیری دانش آموختگان حوزه های علمیه خواهران در آموزش و پرورش تاکید شد.

این دیدار با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر پارسانیا رئیس کمیسیون حوزوی شورای عالی انقلاب فرهنگی، سید حسین اسحاقی مدیرکل امور دانش آموختگان، حجت الاسلام محمد سلطانیه رئیس اداره ارتقاء، آقای برگستان رئیس اداره حمایت از بکارگیری برگزار شد.

مدیر کل امور دانش آموختگان حوزه های علمیه خواهران، اقدامات انجام شده در این راستا را توضیح و ورود خواهران در عرصه های اجتماعی همانند وزارت آموزش و پرورش را برای جامعه مفید قلمداد کرد و افزود: نشر محتوای دینی و کمک بر تربیت اسلامی، از اهمیت بالایی برخوردار است و یکی از بهترین عرصه های خدمت به نظام به مقدس اسلامی، برنامه ریزی برای تحقق این امر است.

رئیس کمیسیون حوزوی شورای عالی انقلاب فرهنگی هم گفت: نیاز وزارت آموزش‌وپرورش به معلمین امری ضروری است که مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران با برنامه‌ریزی لازم و برگزاری دوره‌های مهارتی و تأسیس رشته تربیت معلم می‌تواند پاسخگوی این نیاز باشد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین