کد خبر: 167368308
تاریخ انتشار: دوشنبه 06 فروردين 1397
خانه » خبر گزاری ها » ابنا » ویژه برنامه ختم قرآن برای ظهور امام زمان(عج) به صورت روزانه برگزار می شود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از ابنا:

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ برنامه «ختم نور برای ظهور» به صورت روزانه و در دو نوبت، در شبستان های حضرت زهرا(س) و امام علی(ع) مسجد مقدس جمکران برگزار می شود.
برنامه‌های نوروزی دارالقرآن مسجد مقدس جمکران در قالب ختم نور برای ظهور، مشاوره حفظ، نمایشگاه دائمی و موزه قرآن کریم، مسابقات و محافل قرآنی برگزار می‌شود.

برنامه قرائت ختم نور برای ظهور ازجمله این برنامه‌هاست که شامل ختم قرآن، صلوات، اذکار و ادعیه به‌صورت حضوری و غیرحضوری بوده که به نیت سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان(عج) و هدیه به ارواح مطهر اهل‌بیت(ع) برگزار می‌شود.

همچنین این برنامه برای کسانی که فرصت کمتری برای حضور در مسجد مقدس جمکران را دارند نیز قابل‌استفاده است، چراکه صفحات قرآنی به‌صورت تک‌برگی یا تک‌حزبی و با طراحی زیبا برای آن‌ها در نظر گرفته‌شده است.

لازم به ذکر است؛ ختم غیرحضوری قرآن کریم برای زائرانی است که می‌خواهند در منزل در این برنامه شرکت کنند، بنابراین می‌توانند برگه ختم قرآن را از مسجد مقام تحویل گرفته و از طریق ارسال پیامک در ختم شرکت کنند.

همچنین دستگاه ختم غیرحضوری قرآن، اذکار و ادعیه برای نخستین بار توسط دارالقرآن الکریم مسجد مقدس جمکران طراحی‌شده و اکنون در مرحله بهره‌برداری قرار دارد.

گفتنی است؛ برنامه «ختم نور برای ظهور» به‌صورت روزانه و در دو نوبت قبل از نماز ظهر و قبل از نماز مغرب، در شبستان‌های حضرت زهرا(س) و امام علی(ع) مسجد مقام برگزار می‌شود.

.......................
پایان پیام/ ۳۱۳

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین