کد خبر: 168874916
تاریخ انتشار: سه شنبه 14 فروردين 1397
خانه » حواشی » حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی » سازمان ملل عملاً به یک سازمان بی خاصیت تبدیل شده است/ ملت های مسلمان بدانند همیشه مسئله اول ما قدس و مبارزه با صهیونیست است.
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

قدس قبله اول مسلمانان است و یک رژیم نامشروع و غاصب آن را غصب کرد، مسلمانان و ملت های آزادی خواه باید با وحدت و همبستگی به مردم فلسطین کمک کنند و تا نابودی این رژیم نامشروع حرکت خود را ادامه دهند.

به گزارش چی 24 به نقل از حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی:

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی دامت برکاته در ابتدای درس خارج فقه در مسجد اعظم قم جنایات رژیم صهیونیستی و سکوت مجامع بین‌المللی را محکوم کردند.

معظم‌له فرمودند یکی از اصول انقلاب از آغاز نهضت امام خمینی مبارزه با صهیونیست بوده است و امام عقیده داشت که این غده سرطانی باید محو شود.

ایشان در ادامه فرمودند قدس قبله اول مسلمانان است و یک رژیم نامشروع و غاصب آن را غصب کرد، مسلمانان و ملت‌های آزادی‌خواه باید با وحدت و همبستگی به مردم فلسطین کمک کنند و تا نابودی این رژیم نامشروع حرکت خود را ادامه دهند.

البته ما از سازمان ملل متحد توقعی نداریم چون با پول میلیارد دلاری عربستان و استکبار اداره می‌شود و عملاً به‌عنوان یک سازمان بی‌خاصیت تبدیل شده است.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی یکی از نقشه‌های استکبار را ساختن فرقه‌های دروغین مثل وهابیت و داعش دانسته که به این ترتیب بتواند مسلمانان با خودشان مشغول شوند و حاشیه امن برای اسراییل درست کنند و ابزار اصلی و صحنه‌گردان آن‌هم عربستان است اما ملت‌های مسلمان بدانند همیشه مسئله اول ما قدس و مبارزه با صهیونیست است.

ایشان ضمن حمایت از مردم مظلوم فلسطین جنایات اسرائیل را محکوم کرد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین