کد خبر: 169218559
تاریخ انتشار: پنجشنبه 16 فروردين 1397
خانه » سایت های خبری » مهر خانه » آیت الله مکارم شیرازی: حمایت از اقلام پزشکی ساخت داخل سبب رونق اشتغال و افزایش امید می شود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از مهر خانه:
مرجع تقلید شیعیان گفت: حمایت از اقلام پزشکی ساخت داخل سبب رونق اشتغال و افزایش امید در کشور می‌شود.

به گزارش مهرخانه، به نقل از تسنیم، آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی در دیدار با قاضی‌زاده وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با اشاره به نام‌گذاری سال 97، تحت عنوان حمایت از کالای ایرانی از سوی مقام معظم رهبری اظهار داشت: باید از کالاها و اقلام پزشکی ساخت داخل در راستای تحقق شعار سال حمایت کرد.

وی با بیان اینکه حمایت از اقلام پزشکی ساخت داخل سبب رونق اشتغال و افزایش امید در کشور می‌شود، افزود: از تولیدکنندگان دارو نیز می‌خواهیم برای آنکه از حمایت مردمی برخوردار شوند کیفیت تولیدات خود را افزایش دهند.

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه دولت توجهات ویژه‌ای به حوزه سلامت داشته است، گفت: امیدواریم با اجرای طرح تحول نظام سلامت دولت همچنان از حوزه بهداشت و درمان حمایت کرده و این امر استمرار داشته باشد.

آیت‌الله مکارم شیرازی طب سنتی در چارچوب قانون و ضوابط را مورد تأکید و تأیید قرار داد و ابراز کرد: در روایات و احادیث اهل‌بیت(ع) چیزی تحت عنوان طب اسلامی نیامده است و برخی با مشتی خرافات به اسلام و طب سنتی آسیب می‌رسانند.

انتهای پیام/ 930610ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین