کد خبر: 169227036
تاریخ انتشار: پنجشنبه 16 فروردين 1397
خانه » سایت های خبری » مهر خانه » نگار حسینی مربی تیم ملی کاراته امید دختران کشور شد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از مهر خانه:
نگار حسینی مربی با دانش سنندجی از سوی فدراسیون کاراته به عنوان مربی تیم ملی کاراته امید دختران کشور منصوب شد.

به گزارش مهرخانه، به نقل از مهر، محمدصادق فرجی رئیس فدراسیون کاراته، طی حکمی سرمربی و مربی تیم ملی امید دختر را در روز چهارشنبه ۱۵ فرودین ماه معرفی کرد.

بر اساس این گزارش، نگار حسینی مربی با دانش اسبق تیم ملی مجددا از سوی فدراسیون کاراته به عنوان مربی تیم ملی انتخاب شد تا در کنار زهرا صمدی به عنوان سرمربی هدایت کاراته کاران رده سنی امید را بر به دوش بکشند.

این مربی کردستانی در مردادماه سال ۹۳ به عنوان مربی تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا در کشور مالزی حضور یافت و تیم ملی کاراته بانوان کشورمان در سه رده سنی نوجوانان ، جوانان و امید در این رقابت ها شرکت کرد و توانست برای اولین بار در تاریخ کاراته ایران پنج مدال طلا، دو نقره و سه برنز را به مربیگری نگار حسینی کسب کند.

حسینی در سال ۲۰۰۵ میلادی توانست به عنوان ورزشکار در رقابت های جهانی ژاپن صاحب مدال برنز شود و در سال ۱۳۸۰ موفق شد در مسابقات کشورهای اسلامی تهران نیز نشان برنز را خود اختصاص دهد.

شاگردان نگار حسینی نیز در آبان ماه سال ۹۴ در نهمین دوره رقابت های کاراته قهرمانی بانوان جهان اندونزی یک طلا ، نقره و برنز را کسب کردند و برای اولین بار افتخار جدیدی را در کاراته بانوان کشور رقم زد.

گفتنی است، این مربی سنندجی در سال ۹۴ نیز توانست مدرک مربیگری جهانی را در کشور اندونزی کسب کند و در سال ۹۶ نیز به عنوان مربی تیم در رقابت های آسیائی قزاقستان حضور یافت.

انتهای پیام/ 930610


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین