کد خبر: 169227040
تاریخ انتشار: پنجشنبه 16 فروردين 1397
خانه » سایت های خبری » مهر خانه » مردی با تبر جان همسرش را گرفت
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از مهر خانه:
رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌غربی با اشاره به قتل زنی به دست همسرش با تیر گفت: زن مجروح شده از ناحیه گردن جان خود را از دست داد.

به گزارش مهرخانه، به نقل از فارس، باقر بهرامی در ارتباط با آخرین وضعیت زنی که به وسیله همسرش از ناحیه گردن با تبر دچار مصدومیت شده بود، اظهار کرد: این فرد به علت شدت صدمات وارده بعد از انجام اقدامات در اتاق عمل به ICU منتقل و در آنجا به علت شدت صدمات وارده جان خود را از دست داد.

وی با اشاره به اینکه این زن پس از مجروح شدن از ناحیه گردن به همراه همسرش به بیمارستان امام خمینی(ره) ارومیه انتقال یافته بود، عنوان کرد: این زن در یکی از محله‌های ارومیه از ناحیه گردن به وسیله تبر مجروح شده بود که مسبب این اتفاق هم همسر متوفی بوده است.

رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌غربی عنوان کرد: این فرد پس از مجروح ساختن همسر خود با طناب اقدام به خودکشی می‌کند که با اقدام به موقع همسایه‌ها فرد از مرگ نجات یافته و پس از دستگیری به همراه زنش به بیمارستان منتقل می‌شود.

وی در ارتباط با خبر منتشر شده در ارتباط با خودکشی یکی از دانشجویان در ارومیه که گفته می‌شد پس از چند روز در کما بودن دیروز در بیمارستان جان خود را از دست داد، خاطرنشان کرد: گزارشی در این مورد تاکنون به ما اعلام نشده است.

بهرامی با اشاره به اینکه در ایام تعطیلات نوروزی 11 کمپ از طرف مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان راه‌اندازی شده بود، افزود: در این مدت در مجموع 3 هزار و 648 مورد ماموریت در سطح استان انجام شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 14 درصد افزایش داشته است.

وی با بیان اینکه 371 مورد ماموریت ترافیکی جاده‌ای در سطح استان انجام شده است، ابراز داشت: در این گونه ماموریت‌ها 49 درصد افزایش وجود دارد و تعداد مصدومان در این حوادث با 518 نفر برابر با 58 درصد افزایش بوده است و تعداد مصدومانی که در این مدت در بیمارستان بستری شده‌اند برابر با 454 نفر بوده که 72 درصد رشد نسبت به سال گذشته داشته است.

انتهای پیام/ 930610ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین