کد خبر: 169264693
تاریخ انتشار: پنجشنبه 16 فروردين 1397
خانه » خبر گزاری ها » ابنا » الازهر مصر ترور امام جماعت یکی از مساجد فلسطین را محکوم کرد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از ابنا:

به گزارش خبرگزاری اهل بیت (ع) ـ ابنا ـ  مرکز مبارزه با افراط گرایی وابسته به الازهر مصر با صدور پیامی، ترور شیخ محمد سعاده امام جماعت مسجد التوحید در شهر أم الفحم در شمال فلسطین اشغالی را محکوم کرد.

در این پیام آمده است: با تاسف و اندوه فراوان خبر حادثه دردناک شهادت امام جماعت یکی از مساجد ام الفحم را پیگیری کردیم. این حادثه سبب برانگیخته شدن احساسات همه مسلمانان جهان شده است.

مرکز مبارزه با افراط گرایی افزود: این جنایت بی سابقه از همه حدود و مرزهای خشونت و جنایت فراتر رفته است چرا که علما را مورد هدف قرار داده و به حرمت جان مردم بی گناه تجاوز کرده است.

این مرکز تصریح کرد: چنین جنایت های وحشیانه ای توسط اشغالگران صهیونیستی نمی تواند ملت فلسطین را از تلاش برای دستیابی به آزادی و زندگی کریمانه در سرزمینشان دور کند.

در ادامه پیام خاطرنشان شده است: این جنایت ها نه تنها نمی تواند از عزم و اراده مردم فلسطین برای ایستادگی در برابر صهیونیست ها بکاهد بلکه بر عزم و اراده آنان می افزاید.

مرکز مبارزه با افراط گرایی نسبت به افزایش جنایت های رژیم صهیونیستی به ویژه تجاوز شهرک نشینان به مسجد الاقصی ابراز نگرانی کرده و اظهار داشت که فلسطین جایگاه والایی در دل مسلمانان جهان دارد.

گفتنی است افراد مسلح ناشناس امام جماعت یکی از مساجد شهر أم الفحم در شمال فلسطین اشغالی را به ضرب گلوله کشتند.

منابع خبری صهیونیستی به نقل از سخنگوی پلیس این رژیم اعلام کردند شیخ محمد سعاده امام جماعت مسجد توحید شهر أم الفحم در منطقه حیفا بامداد روز سه شنبه در حین خارج شدن از مسجد هدف حمله مهاجمان مسلح ناشناس قرار گرفت .

این منابع افزودند فرد مصدوم که از ساکنان محله المیدان شهر ام الفحم بود، پس از انتقال به بیمارستان بر اثر شدت جراحات وارده درگذشت.

در همین حال انجمن ائمه مساجد شهر أم الفحم حمله بزدلانه به شیخ محمد سعاده امام جماعت مسجد التوحید را به شدت محکوم کرد.

.............

پایان پیام/ 326

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین