کد خبر: 169781288
تاریخ انتشار: یکشنبه 19 فروردين 1397
خانه » خبر گزاری ها » ابنا » تحقق اهداف فرهنگی در نیمه شعبان نیازمند کلان نگری است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از ابنا:

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ تولیت حرم حضرت معصومه(س) تحقق اهداف فرهنگی ویژه در نیمه شعبان را نیازمند گذشت و کلان‌نگری دانست و گفت: باید یک کار جامع با عنوان فراگیر دنبال شود تا همگان زیر این عنوان گردهم آیند.

«آیت‌الله سید محمد سعیدی» در دیدار با مدیران موکب اهالی قم‌المقدسه با اشاره به اینکه رهبر انقلاب اسلامی نسبت به تعامل میان اعتاب مقدس تاکید ویژه دارند، اظهار کرد: در آخرین نشست تولیت‌های آستان‌های مقدس در کاظمین تعامل میان آستان‌ها را با برگزاری جلسات مختلف دنبال کرده‌ایم.

وی با تاکید بر اینکه ایرانی‌ها نیز خدمات مطلوبی را در اربعین حسینی به زائران ارائه داده‌اند، تصریح کرد: در حماسه اربعین و مناسبت‌های مختلف باید حرمت میزبانی عراقی‌ها را حفظ کنیم چراکه سرزمین عراق به آن‌ها متعلق است و سبک کار عراقی‌ها متفاوت است.

تولیت حرم حضرت معصومه(س) خاطرنشان کرد: برای نیمه شعبان باید یک کار ویژه فرهنگی دنبال شود تا در نیمه شعبان امسال بتوانیم به یک نتیجه متفاوت برسیم، اختصاص مکانی بزرگ برای توسعه فعالیت‌ها و استفاده از ظرفیت مجموعه‌های مختلف می‌تواند این هدف را تحقق بخشد.

وی تحقق اهداف فرهنگی ویژه در نیمه شعبان را نیازمند گذشت و کلان‌نگری دانست و مطرح کرد: باید یک کار جامع با عنوان فراگیر دنبال شود تا همگان زیر این عنوان گردهم آیند.

امام جمعه قم یادآور شد: اگر به مسائل نظام نگاه کلان داشته باشیم و توجه کنیم که قم نگین درخشان است می‌توانیم این شهر را در عرصه‌های مختلف به جایگاه اصلی آن برسانیم.

.......................
پایان پیام/ ۳۱۳

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین