کد خبر: 169956051
تاریخ انتشار: دوشنبه 20 فروردين 1397
خانه » سایت های خبری » مهر خانه » عملیات اجرایی پارک بانوان در غرب زنجان امسال تمام می شود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از مهر خانه:
رئیس شورای شهر زنجان گفت: پارک دوم بانوان در غرب شهر زنجان در حال احداث است و پیشرفت فیزیکی خوبی هم دارد و امسال عملیات اجرایی این پروژه تمام می شود.

به گزارش مهرخانه، به نقل از مهر، احمد نصیری با اشاره به اینکه پارک دوم بانوان در غرب شهر زنجان در حال احداث است، افزود: یک قطعه باغ در غرب زنجان برای احداث پارک شماره دو بانوان  خریداری‌شده که دارای پیشرفت فیزیکی مناسبی است و امسال عملیات اجرایی این پروژه تمام می‌شود.

وی اظهار کرد: با اتمام روند اجرایی این پروژه شهر زنجان دارای دو پارک بانوان می‌شود که این امر در بحث ارائه خدمات ورزشی و رفاهی به بانوان بسیار مؤثر خواهد بود.

رئیس شورای شهر زنجان از افتتاح پار ک بانوان در غرب زنجان خبر داد و  تأکید کرد: در این پارک خدمات خوبی در بخش‌های فرهنگی، هنری و ورزشی به بانوان ارائه می‌شود و تا پایان سال جاری افتتاح می شود.

نصیری با بیان اینکه برنامه‌های مختلفی در پارک بانوان  انجام می‌گیرد، گفت: این پارک در سال گذشته به‌عنوان برترین مکان فعالیت بانوان شناخته‌شده و روزانه  بیش از هزار نفر در پارک بانوان شهر زنجان حضور پیدا می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه استقبال از پارک بانوان بسیار خوب و مطلوب است، افزود: برنامه‌های پارک بانوان پاسخ به سؤالات شرعی و شبهات دینی و مشاوره و برگزاری کلاس ورزشی ایروبیک از برنامه‌های این پارک است.

رئیس شورای شهر زنجان گفت: درکوی فرهنگ، کوی خرداد، کوی صدرا سالن ورزشی وجود ندارد و با راه‌اندازی پارک بانوان در غرب زنجان دسترسی بانوان به امکانات رفاهی  و ورزشی بهتر می‌شود.

انتهای پیام/ 930610ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین