کد خبر: 169964072
تاریخ انتشار: دوشنبه 20 فروردين 1397
خانه » سایت های خبری » بسیج پرس » لازمه ثبات و امنیت کشور، ارتقاء آمادگی نظامی و امنیتی است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
سرلشکر رشید:

بسیج پرس - فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء(ص) تاکید کرد: اگر می خواهیم ثبات و امنیت ایرانی اسلامی در ناامن ترین نقطه جهان پابرجا باشد، لازمه آن حفظ هوشیاری و ارتقاء آمادگی نظامی و امنیتی است.

به گزارش چی 24 به نقل از بسیج پرس:

به گزارش بسیج پرس؛ سرلشکر غلامعلی رشید فرمانده قرار مرکزی خاتم الانبیاء(ص) از مناطق دوم و سوم نیروی دریایی ارتش در جاسک و کنارک بازدید کرد.

وی طی این بازدید و در جمع کارکنان این مناطق با بیان این که تدابیر فرماندهی معظم کل قوا همواره راهگشا بوده است، گفت: استقرار نیروی دریایی در سواحل مکران تصمیمی هوشمندانه و بجا بود که فرماندهی معظم کل قوا اتخاذ فرمودند و در همین راستا دولتمردان ما این نکته را باید درک کنند که نگاه به دریا و روی آوردن به این مقوله موجب پیشرفت کشور خواهد بود.

سرلشکر رشید افزود: همانگونه که مقام معظم رهبری توجه به نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران را از اولویت ها می دانند، بنابراین در مسیر مرتفع ساختن مشکلات این نیرو لازم است تلاشهای زیادی انجام شود.

فرمانده قرار مرکزی خاتم الانبیاء(ص) حضور نیروی دریایی ارتش در سواحل مکران را نشان از شهامت این نیروی راهبردی دانست و گفت: ستاد کل نیروهای مسلح، قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) و وزارت دفاع باید تمام و کمال از حضور نیروی دریایی ارتش در سواحل مکران حمایت و پشتیبانی کنند. اگر ما نظامیان، دکترین نظامی خود را تدابیر فرمانده معظم کل قوا قرار دهیم و به طور دقیق به آن عمل کنیم همه، اعم از ارتش و سپاه به هماهنگی ۱۰۰ درصد می رسیم.

وی در پایان با اشاره به تهدیدهای دشمن خاطرنشان کرد: ما اگر امروز می خواهیم صلح و ثبات و امنیت ایران اسلامی در ناامن ترین نقطه جهان پا برجا باشد، لازمه اش حفظ هوشیاری و ارتقاء آمادگی نظامی و امنیتی است. پس در این راستا باید تهدیدهای دشمن را جدی بگیرید و با برخورداری از اشراف اطلاعاتی، اجتناب از غافلگیری و توسعه و تعمیق قدرت دفاعی آمادگی صد درصدی خود را حفظ کنیم.

بر اساس این گزارش، فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء(ص) در مدت حضور در مناطق دوم و سوم نداجا از یگان های مختلف این مناطق شامل پایگاه دریایی مکران، کوه مبارک و پسابندر بازدید کرد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین