کد خبر: 169972809
تاریخ انتشار: دوشنبه 20 فروردين 1397
خانه » سایت های خبری » بسیج پرس » برگزاری ۱۵۰برنامه به مناسبت گرامیداشت هفته ارتش در خراسان جنوبی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
فرمانده ارشد آجا در خراسان جنوبی خبر داد:

بسیج پرس - فرمانده ارشد آجا در خراسان جنوبی از برگزاری ۱۵۰ عنوان برنامه به مناسبت گرامیداشت هفته ارتش در استان خبر داد.

به گزارش چی 24 به نقل از بسیج پرس:

به گزارش بسیج پرس؛ امیر قوام یوسفی در نشست خبری به مناسبت اعلام برنامه های هفته ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهارکرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران دارای عقبه روشن و واضحی است.

وی با بیان اینکه ارتش با همراهی مردم توانست ستون فقرات رژیم ستم‌شاهی را بشکند، گفت: ارتش اولین شهید را تقدیم انقلاب کرده است.

فرمانده ارشد آجا در خراسان جنوبی عنوان کرد: ارتش جمهوری اسلامی بعد پیروزی انقلاب با تمام توان در راستای حفظ انقلاب و دستاوردهای آن کار خود را دنبال کرده است.

وی با بیان اینکه در زمان پیروزی انقلاب ارتش وضعیتی داشت که در نوک پیکان حمله دشمنان انقلاب بود، بیان داشت: از بسیاری از دشمنان آگاه و دوستان ناآگاه هم صدا شدند تا ارتش را منحل کنند اما به موفقیت نرسیدند زیرا بدنه ارتش یک بدنه مردمی و انقلابی است.

وی با بیان اینکه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، نیروی زمینی ارتش در ۶۰۰ عملیات غرورآفرین دفاع مقدس شرکت کرد، عنوان کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران یکی از شاخص های قدرت دفاعی و نظامی هستند.

یوسفی با اشاره به اینکه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران لرزه بر اندام استکبار جهانی انداخته اند، گفت: این نشانه قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران در حوزه دفاعی است.

فرمانده ارشد آجا در خراسان جنوبی بیان داشت: تمام قد در رکاب ولایت برای حفاظت از انقلاب و کیان ایران اسلامی ایستاده ایم.

وی با اشاره به برگزاری مراسم بزرگداشت شهید صیاد شیرازی در مسجد امام حسین(ع) بیرجند همزمان با شب شهادت امام موسی کاظم(ع) گفت: سخنران ویژه این مراسم آیت الله سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان خواهد بود.

وی از برگزاری ۱۵۰ عنوان برنامه به مناسبت هفته ارتش خبر داد و افزود: همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی از محل بلوار پیامبر اعظم بیرجند به سمت بند دره برگزار می شود.

یوسفی حضور در نماز سیاسی عبادی جمعه و سخنرانی پیش از خطبه ها ، سرکشی از خانواده های محروم استان با همکاری کمیته امداد و بهزیستی، برپایی ایستگاه های صلواتی دیدار با خانواده شهدا و ویزیت رایگان پزشکی در مراکز تحت پوشش را از جمله برنامه های این هفته عنوان کرد.

وی ادامه داد: برگزاری محفل انس با قرآن، مسابقات فرهنگی، قرآنی، کتابخوانی و مقاله نویسی را از دیگر برنامه های این هفته است.

وی با اشاره به برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح استان گفت: این مراسم روز ۲۹ فروردین در محل خیابان پاسداران مقابل پارک شهدای گمنام بیرجند برگزار می شود.

وی با بیان اینکه ارتش در بحث دفاعی هم اکنون در اوج آمادگی است، بیان کرد: افتخار ارتش سربازی در رکاب ولایت و خادم مردم بودن است.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین