کد خبر: 169972810
تاریخ انتشار: دوشنبه 20 فروردين 1397
خانه » سایت های خبری » بسیج پرس » جباری:قرارداد شفر چه ربطی به برانکو دارد؟!
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

بسیج پرس - عضو کمیته فنی استقلال اعتقاد دارد، آنهایی که وینفرد شفر را راهنمایی می کنند ضد استقلال کار می کنند.

به گزارش چی 24 به نقل از بسیج پرس:

به گزارش بسیج پرس؛ علی جباری درباره بحث‌هایی که پیرامون تمدید قرارداد وینفرد شفر با استقلال مطرح شده است، اظهار داشت: نباید این همه حرف و حدیث ایجاد شود. از روز اول صحبت‌هایی با شفر شده بود که برای سال آینده چه توافقی صورت بگیرد، اما اطرافیان شفر در حال شارژ و تحریک او هستند تا دَبه کند. کسانی که شفر را راهنمایی می‌کنند، ضد استقلال هستند. این آقایان حواس‌شان باشد که اینها می‌روند، اما باشگاه و هواداران می‌مانند.
وی افزود: چرا روزی که شفر به ایران آمد، این صحبت‌ها مطرح نبود؟ به نظرم، شفر باید روی حرف‌هایش بایستد. درست است که استقلال نتیجه گرفته، اما هنوز اتفاق خاصی رخ نداده است. ضمن اینکه باید بگویم قرارداد شفر چه ارتباطی به برانکو سرمربی پرسپولیس دارد؟! شفر هنوز کاری نکرده است. برانکو پرسپولیسی را تحویل گرفت که جایگاه خوبی نداشت و دو سال این تیم را قهرمان کرد. اکنون برخی از اطرافیان شفر به او می‌گویند که باید به مانند فلانی پول بگیرد. اینها ضد استقلال هستند.
عضو کمیته فنی باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: کسانی که شفر را راهنمایی می‌کنند، دوست ندارند استقلال روندی را که در پیش گرفته، ادامه دهد. آنها سمپاشی می‌کنند تا مصیبتش برای باشگاه و هواداران باشد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین