کد خبر: 170139672
تاریخ انتشار: سه شنبه 21 فروردين 1397
خانه » سایت های خبری » بسیج پرس » «بصیرت دینی» و «روحیه جهادی و انقلابی» محور تمامی برنامه های مجموعه نمایندگی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
حجت الاسلام و المسلمین حاجی صادقی:

بسیج پرس - نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: امروز در برابر حجم عظیم توطئه و هجمه های جبهه استکبار علیه انقلاب اسلامی، به تقویت هرچه بهتر و بیشتر این مولفه های مهم نیاز داریم.

به گزارش چی 24 به نقل از بسیج پرس:

به گزارش بسیج پرس؛ حجت الاسلام و المسلمین دکتر عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه روز گذشته (دوشنبه 20 فروردین) در جمع فرماندهان، مسئولین و مدیران نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیانات و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) را دارای حکمت، فلسفه و مبنای قوی عنوان وتصریح کرد: انتظار معظم له برتقویت و ارتقای هر چه بیشتر «معنویت»، «بصیرت دینی» و «روحیه انقلابی و جهادی» در فرماندهان، مسئولین و  آحاد پاسداران ناشی از اهمیت نقش و جایگاه پاسداری از انقلاب اسلامی و دستاوردهای ارزشمند آن در مقطع حساس کنونی است.

وی با تاکید بر اینکه با آغاز چهلمین سال به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی ، صف بندی جبهه استکبار مقابل ما شفاف و صریح تر شده است ،گفت: دنیای استکباربا دیدن پیشرفت های شگرف انقلاب و احساس خطر نسبت به توسعه گفتمانی این انقلاب الهام بخش، به این جمع‌بندی رسیده که می بایست در تقابل با انقلاب اسلامی ایران که مرگ تدریجی آنها را رقم زده آشکار تر ایستاد.

نماینده ولی فقیه در سپاه خاطرنشان کرد: در مقابل این دشمنی ها ،امروز گفتمان  انقلاب اسلامی مرزها را در نوردیده و بسیاری ملت‌ها و بلکه دولت‌ها را در بر گرفته است.

وی افزود:  پیشرفت های علمی ، عملی و فناوری و نیز کوتاه نیامدن نظام ولایی جمهوری اسلامی ایران در برابر تحریم  ، تهدید و فشارهای دشمنان و توانایی تبدیل کردن چالش‌ به فرصت‌های ارزشمند از جمله عللی بود که موجب شد جبهه دشمن آشکارا به تقابل با انقلاب اسلامی ایران بپردازد.

حجت الاسلام و المسلمین حاجی صادقی در ادامه تصریح کرد: دشمنان دریافته اند که انقلاب اسلامی از تهدید، تحریم و تهاجم بیرونی به هیچ عنوان آسیب نخواهد دید ،از این رو راه ضربه زدن به انقلاب را استحاله و نفوذ در میان برخی انقلابیون قرار داده اند.

وی با برشماری عوامل لغزش و استحاله افراد اظهار کرد :لغزش در فکر و اندیشه و ایجاد انحراف فکری و عملی ، همچنین دنیا طلبی و  از بین رفتن روحیه جهادی و انقلابی می‌تواند از عوامل مهم سقوط ،حتی در میان انقلابیون به شمار آید.

حجت الاسلام و المسلمین حاجی صادقی گرفتار تردید و شک شدن را از خطرات فراروی نیروهای انقلابی و سنگر نشینان اسلام ناب از منظر مقام معظم رهبری عنوان و تصریح کرد: برخورداری از بصیرت دینی وشناخت شاخص ها و مولفه های آن می تواند موجب حفظ انسان در برابر این آسیب ها و معضلات گردد.

وی دنیا طلبی ،فاصله گرفتن از ارزش ها واز دست دادن روحیه جهادی را از دیگر خطرات در برابرنیروهای انقلابی از منظر معظم له برشمرد و تصریح کرد :امروز در برابر حجم عظیم توطئه و هجمه های جبهه استکبار علیه انقلاب اسلامی به قدرت و قوت نیاز داریم ، موشک ها و تجهیزات دفاعی قدرت ما و برخورداری از معنویت و بصیرت دینی و روحیه جهادی و انقلابی قوت ما به شمار می رود که می بایست در تقویت هرچه بهترو بیشتر این مولفه های مهم، بی وقفه تلاش کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین حاج صادقی در پایان پیشتازی در فهم و عمل به تدابیر، رهنمودها و فرامین مقام عظمای ولایت ،محور قرار دادن معنویت ، بصیرت دینی و روحیه جهادی و انقلابی در تمامی اقدامات و برنامه ها، تاکید بر اثربخشی دربرنامه ها و تعهد وتقید کامل به احکام شرعی و قوانین سازمانی را از جمله مهمترین مطالبات خود از فرماندهان مسئولین و آحاد کارکنان مجموعه نمایندگی ولی فقیه در سپاه عنوان کرد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین