کد خبر: 170170168
تاریخ انتشار: سه شنبه 21 فروردين 1397
خانه » خبر گزاری ها » ابنا » سمینار بین المللی `شاخص های تمدن نوین اسلامی` برگزار می شود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از ابنا:

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ سمینار بین المللی «شاخص های تمدن نوین اسلامی» با حضور شخصیت های برجسته علمی از دانشگاه های اندونزی روز یکشنبه ۲۶ فروردین ماه ۹۷ در دانشگاه مذاهب اسلامی برگزار می‌شود.

این سمینار به همت معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه مذاهب اسلامی، و با حضور شخصیت های برجسته علمی از دانشگاه های اندونزی و ایران از ساعت ۱۰ الی ۱۳ روز یکشنبه ۲۶ فروردین ماه ۹۷، در دانشگاه مذاهب اسلامی برگزار می‌گردد.

در این سمینار علاوه بر سخنرانی «محمد حسین مختاری»؛ ریاست دانشگاه مذاهب اسلامی و دو نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه، «پروفسور رملی» ریاست دانشکده حقوق و شریعت دانشگاه رادن فتح اندونزی، «پروفسور رسان روسلی» رئیس دانشکده روانشناسی دانشگاه اسلامی پلمبنگ اندونزی و «دکتر نور هدی» رئیس دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه سوماترای جنوبی، مقالات خود را ارائه خواهند کرد.

همچینین با برنامه ریزی های معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه مذاهب اسلامی سمینار بین المللی «تعاملات علمی و فرهنگی در روابط ایران و اندونزی» در تاریخ ۲۸ فروردین ماه در دانشگاه لرستان و سمینار بین المللی «آینده جهان در بستر تمدن نوین اسلامی» با تاکید بر ظرفیت های ایران و اندونزی» در تاریخ ۲۹ فروردین ماه ۹۷ در دانشگاه کردستان برگزار می گردد.

هیأت ۱۰ نفره ای از استادان و روسای دانشگاه های اندونزی که به منظور عملیاتی نمودن تفاهم نامه های همکاری میان دانشگاه مذاهب اسلامی و دانشگاه جامع اسلامی رادن فتح اندونزی به ایران سفر کرده اند، به مدت یک هفته مهمان دانشگاه مذاهب اسلامی بوده و ضمن شرکت و سخنرانی در سمینارهای علمی، از مراکز علمی و فرهنگی در استان های تهران ، قم، لرستان و کردستان بازدید خواهند نمود.

.......................
پایان پیام/ ۳۱۳

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین