کد خبر: 170387625
تاریخ انتشار: چهارشنبه 22 فروردين 1397
خانه » سایت های خبری » بسیج پرس » همدانی: نگوییم شفر می خواهد «دَبه» کند!
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

بسیج پرس - عضو کمیته فنی باشگاه استقلال اشکالی در این نمی بیند که رقم قرارداد سرمربی تیم فوتبال این باشگاه کمی بالا و پایین شود.

به گزارش چی 24 به نقل از بسیج پرس:

به گزارش بسیج پرس، ستار همدانی درباره بحث تمدید قرارداد وینفرد شفر با باشگاه استقلال اظهار داشت: از متن قرارداد خبر ندارم و نمی‌دانم چطور بسته شده است. سیدرضا افتخاری، مدیرعامل و هیئت مدیره باشگاه گفته‌اند قرارداد طوری بسته شده است که اگر شفر سهمیه آسیا را بگیرد، او می‌ماند. استقلال با شفر نتیجه گرفته و پایین و بالا شدن مبلغ قرارداد در باشگاهی که 30 میلیارد تومان در طول فصل هزینه می‌کند، چیزی نیست.

«اگر در حال حاضر دنبال مربی در سطح شفر برویم، باید پول بیشتری هم بدهیم»، وی با بیان این جمله افزود: شفر استقلال را شناخته و تیمی ساخته که همه را به قهرمانی در آسیا امیدوار کرده است. بنابراین، بهتر است این موضوعات مطرح نشود که شفر دنبال افزایش قرارداد خود است. اگر مبلغ قرارداد کمی بالا و پایین شود، اشکالی ندارد. از دوستان سؤال می‌پرسم که شفر با نتایجی که گرفته، چقدر شادی و نشاط به جامعه داده است؟ چقدر خانواده استقلالی از نتایج تیم خوشحال هستند؟ آیا غیر از این بوده که به جای غم و غصه، شادی به خانه جامعه آمده است؟ کاری به قرارداد برانکو و کی‌روش هم نداریم، شفر آمده و نتیجه‌ای گرفته که شادی را به خانه‌ها برده است.

عضو کمیته فنی تیم استقلال تصریح کرد: امروز همه با عشق به ورزشگاه می‌روند تا بازی استقلال را ببینند. ما باید خروجی را در نظر بگیریم و بعد صحبت کنیم. اگر بر فرض مثال بگوییم شفر را نمی‌خواهیم و دنبال مربی دیگری برویم، همان تغییر و تحولاتی که در تیم‌های دیگر ایجاد شد و تغییری صورت نگرفت، برای استقلال هم اتفاق می‌افتد. نتیجه‌ای که نیاز بود، گرفته شده و بازیکن با کلاسی چون تیام به استقلال آمده است که می‌تواند به تیم کمک کند. به این زاویه نگاه نکنیم که شفر می‌خواهد دَبه می‌کند. اگر قرارداد شفر قطعی بود، این حرف‌ها درست بود، ولی چون قرارداد سال دوم باز است، مطرح کردن این حرف‌ها جالب نیست و تیم را به حاشیه می‌برد. امیدوارم مدیران تصمیمات قاطع بگیرند و این مشکلات را حل کنند.
منبع: تسنیم
 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین