کد خبر: 170535236
تاریخ انتشار: پنجشنبه 23 فروردين 1397
خانه » سایت های خبری » بسیج پرس » بازداشت سارقان مسلح سایت دیوار
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

بسیج پرس - پلیس جزئیاتی از پرونده دستگیری مردان مسلح که طعمه های خود را از سایت «دیوار» انتخاب می کردند، منتشر کرد.

به گزارش چی 24 به نقل از بسیج پرس:

  به گزارش بسیج پرس، در یکی از روزهای اردیبهشت سال گذشته مردی با مراجعه به پلیس مدعی شد که سارقان مسلح که سردسته شان به کلت کمری مسلح بود، اموال همراه او را دزدیده است.

این مرد در توضیح ماجرا اضافه کرد: از مدتی پیش قرار بود خودروی خود را بفروشم؛چراکه قرار بود خانه بخرم و تمامی پول پیش خانه و پس اندازم را جمع کرده بودم تا سریعاً بعد از نقل و انتقال از اینجا به خانه‌ای که قرار بود بخرم، بروم؛ تا اینکه در جریان فروش ماشین به مشکل بر خوردم.

وی با اشاره به آگهی کردن خودرواش برای فروش در سایت دیوار، ادامه داد: خودروام را که یک پراید بود، در سایت دیوار آگهی کردم. همسرم از مدتی پیش به دلیل بارداری در بیمارستان بستری بود و از جریان فروش خودرو به او چیزی نگفته بودم؛ چراکه با خرید خانه قصد شکفت زده کردنش را داشتم.

شاکی ادامه داد: یک مرد از سایت دیوار ماشین مرا دیده و با من تماس گرفت. با او به سر قرار رفتم. به صورت دستی قولنامه‌ای در ازای دریافت مبلغ کمی نوشتم و ماشین را به پارکینگ بیهقی برده و پارک کردیم تا اینکه فردای آن روز او  زرنگی کرده و از آنجا ماشین را به زور درآورد؛ بدون اینکه به من چیزی بگوید.

این شاکی افزود:وقتی با او تماس گرفتم به من گفت به دلیل اینکه مشکل خانوادگی داشتم، به شهرستان رفتم و به زودی به تهران باز می گردم. من هم حرفش را قبول کردم تا اینکه سه روز بعد تماس گرفت و با من قرار گذاشت.

وی بیان داشت: من که قرار بود خانه را بخرم، تمامی پول‌هایم را به همراه مقداری طلا در ساکی ریختم و به سر قرار رفتم تا ماشینم را از این مرد پس بگیرم، اما او وقتی سر قرار رسید با ماشین دیگری آمد و یک دفعه با اسلحه کلت مرا تهدید کرد و دو دوستش نیز قمه در دست، مرا سوار خودرو کردند.

این شاکی با اعلام لیست اموال سرقت شده‌اش، گفت: آنها پس از سرقت تمامی اموال من که ۱۳۵ سکه بهارآزادی و ۲۵ میلیون تومان پول و یک سرویس طلا بود، پتویی روی سرم انداختند و در جایی ناشناس مرا از خودرو بیرون کردند.

به گزارش فارس،با ثبت این شکایت در سامانه پلیسی، ماموران اداره یکم آگاهی تهران بزرگ تلاش‌های خود را برای دستگیری متهمان آغاز کردند تا اینکه متهمان امروز صبح با نیابت قضایی در شیروان بازداشت و به اداره آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.

تحقیقات در این پرونده همچنان ادامه دارد در حالی‌ که احتمال می‌رود سرقت‌های ارتکابی توسط این مردان بیشتر از این تعداد باشد.
منبع: فارس
 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین