کد خبر: 171117475
تاریخ انتشار: یکشنبه 26 فروردين 1397
خانه » سایت های خبری » مهر خانه » با عکس هایم موفقیت زنان محجبه ایرانی را نشان می دهم
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از مهر خانه:
مهدیه کرمانی که در نمایشگاه عکس «نشان زندگی» عکسهایی از زندگی و فعالیتهای اجتماعی یک بانوی پزشک موفق و معتقد ایرانی را به تصویر کشیده است، معتقد است که زنان ایرانی می‌توانند با حفظ حجاب و اعتقادات خود به موفقیت دست پیدا کنند.

به گزارش مهرخانه، به نقل از تسنیم، نمایشگاه عکس «نشان زندگی» با عکسهایی از مهدیه کرمانی و سارا رجایی همزمان با آغاز هفته هنر انقلاب در گالری شماره یک خانه عکاسان برپا شده است. مهدیه کرمانی که فعالیتهای بانوی پزشک "دکتر لعبت گرانپایه" را سوژه عکاسی خود قرار داده است در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم گفت: در این نمایشگاه 21 فریم عکس از آثار من درباره زندگی و فعالیتهای دکتر لعبت گرانپایه به معرض نمایش عموم گذاشته شده است.

کرمانی با اشاره به اقدامات انسان‌دوستانه این بانوی پزشک، تصریح کرد: ایشان 54 هزار ویزیت رایگان و 1500 عمل جراحی رایگان در مناطق محروم انجام داده‌اند؛ ایشان در روستاها و مناطق دورافتاده‌ای حضور داشته‌اند که بسیاری از ما حتی نام آن را هم نشنیده‌ایم؛ ایشان یک تیم پزشکی تشکیل داده‌اند که ضرورت رسیدگی پزشکی به مناطق محروم را برررسی می‌کنند تا متوجه شوند که آن روستا نیاز به چه تخصصهایی دارد و در نهایت پزشکانی با تخصص زنان، پوست و... به این مناطق اعزام می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: از زمانی که وارد عرصه عکاسی خبری شدم علاقه خاصی به عکاسی مستند داشتم به خصوص عکاسی از زندگی و فعالیتهای زنان موفق ایرانی تا نشان دهم که با حفظ حجاب می‌توانند به موفقیت و پیشرفتهای خوبی برسند. از سال 95 تا کنون درباره زندگی سرکار خانم دکتر گرانپایه به عکاسی پرداخته‌ام، ایشان زن بسیار موفقی هستند که به تمامی ابعاد زندگی خصوصی و فعالیتهای اجتماعی خود رسیدگی کرده‌اند.

نمایشگاه عکس «نشان زندگی» تا روز یکشنبه 26 فروردین‌ماه در گالری شماره یک خانه عکاسان ایران به نشانی خیابان سمیه، نبش خیابان حافظ، حوزه هنری برپا است. تصاویری از مراسم افتتاحیه این نمایشگاه را مشاهده می‌کنید:

نمایشگاه عکس«نشان زندگی»

نمایشگاه عکس«نشان زندگی»

نمایشگاه عکس«نشان زندگی»

با عکس‌هایم موفقیت زنان محجبه ایرانی را نشان می‌دهم

نمایشگاه عکس«نشان زندگی»

نمایشگاه عکس«نشان زندگی»

انتهای پیام/ 930610ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین