کد خبر: 171200662
تاریخ انتشار: یکشنبه 26 فروردين 1397
خانه » خبر گزاری ها » ابنا » آل خلیفه با انتخابات صوری درصدد دستیابی به مشروعیت است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از ابنا:

به گزارش خبرگزاری اهل بیت (ع) ـ ابنا ـ ضیاء البحرانی از رهبران ائتلاف جوانان انقلاب 14 فوریه بحرین تأکید کرد که فشار علیه نظام آل خلیفه به شدت افزایش یافته است.

وی گفت: فشار شدید اقتصادی و سیاسی علیه نظام آل خلیفه وجود دارد و این نظام در هشتمین سال آغاز انقلابی مردمی در وضع خوبی بسر نمی برد.

البحرانی افزود که علاوه بر فشار انقلابیان، آل خلیفه با ورشکستگی اقتصادی و افزایش بدهی عمومی به رقم های بسیار بالایی دست و پنجه نرم می کند.

وی آزادی همه زندانیان سیاسی از زندان های آل خلیفه، توقف جنایت های برنامه ریزی شده علیه زندانیان و بازگرداندن تابعیت به شهروندان اصیل بحرینی را خواستار شد.

عضو ارشد ائتلاف جوانان انقلاب 14 فوریه تصریح کرد: مطالباتی که ملت بحرین درصدد تحقق آن هستند کاملا مشروع بوده که در صورت اجرای آنها شاهد پایان دوران استبداد و دیکتاتوری در کشور خواهیم بود.

وی اظهار داشت: از شهروندان بحرینی می خواهیم به شدت نسبت به مانورهای سیاسی نظام در دوران آتی هوشیار و برحذر باشند و بدانند که نظام با چنین مسائلی درصدد دور زدن اهداف انقلاب است.

البحرانی ادامه داد: این مانورهای سیاسی با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات صوری آل خلیفه افزایش می یابد. نظام بحرین با این انتخاباتی صورتی درصدد دستیابی به مشروعیت است.

این فعال انقلابی تأکید کرد که ائتلاف جوانان انقلاب 14 فوریه تحریم انتخاباتی که قرار است در اواخر امسال برگزار شود را خواستار شده است.

وی عدم مشارکت در انتخابات را مهر تاییدی بر عدم مشروعیت نظام عقب افتاده و مستبد آل خلیفه توصیف کرد.

............
پایان پیام/ 326

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین