کد خبر: 171219320
تاریخ انتشار: یکشنبه 26 فروردين 1397
خانه » خودرو » خودرو بانک » رقیب ایتالیایی بی ام و M3
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از خودرو بانک:
گروه خودرو
نویسنده
آلفارومئو در حال کار روی نسخه ای از مدل جولیا است که دارای قدرت بالایی بوده و در برخی از بخش های آن از خودروهای فرمول یک الهام گرفته شده است. به گزارش اتوکار دو موتور مختلف هیبریدی نیز برای جولیا به بازار خواهند آمد که یکی از آنها 2 لیتری 4 سیلندر و دیگری از نوع توربوی 2.9 لیتری V6 خواهد بود.
براساس این گزارش این سیستم هیبریدی بر پایه سیستم هیبریدی HY-KERS محصولات فراری طراحی می شود و می تواند با فراهم کردن گشتاور آنی در لحظات نخست حرکت، تاخیر توربوها را جبران کند. این سیستم ضمن اینکه قابلیت های حرکتی آلفارومئو جولیا را افزایش خواهد داد موجب کاهش مصرف سوخت و کاهش آلایندگی این خودرو نیز خواهد شد.

در تیپ ضعیف تر این خودرو که ولوسه نام دارد سیستم بازیابی انرژی ERS خواهد توانست قدرتی در حدود 67 اسب بخار را تولید کند که مجموع قدرت این خودرو را به 341 اسب بخار خواهد رساند. در مدل کوادریفوگلیو که از موتور V6 بهره مند است نیز این سامانه حدود 134 اسب بخار به قدرت خودرو اضافه خواهد کرد. چنین قدرت اضافه ای سبب خواهد شد تا قدرت نهایی این مدل به 636 اسب بخار برسد که از این نظر تنها 24 اسب بخار کمتر است. برای مقایسه بد نیست اشاره کنیم که بی ام و M4 GTS تنها 493 اسب بخار قدرت دارد.
همچنین صحبت هایی از احتمال تولید نسخه کوپه ی جولیا برای سال 2019 نیز وجود دارد که با نام GTV به بازار خواهد آمد. این مدل دو در دارای درهایی بزرگتر از مدل سدان خواهد بود و طراحی جلو و عقب آن نیز اسپرت تر و خشن تر خواهد شد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین