کد خبر: 171336546
تاریخ انتشار: دوشنبه 27 فروردين 1397
خانه » سایت های خبری » بسیج پرس » تنها مرکز شبانه روزی حفظ قرآن تهران در آستانه تعطیلی است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

بسیج پرس - مرکز شبانه روزی حفظ و تفسیر قرآن کریم حضرت ولیعصر (عج) تنها مرکز شبانه روزی حفظ قرآن در تهران است که در دوران فعالیتش ده ها حافظ کل تربیت کرده است؛ اما اکنون به دلیل مشکلات مالی و مکانی در آستانه تعطیلی قرار دارد.

به گزارش چی 24 به نقل از بسیج پرس:

به گزارش بسیج پرس ؛ موسسه قرآنی بیت‌الاحزان حضرت زهرا (س) از موسسات موفق در تربیت حافظان قرآن است که در استان‌های محروم به تربیت حافظان قرآن اقدام کرده و تاکنون بیش از هزار و 700 نفر در این موسسه حافظ کل قرآن کریم شده‌اند.

این موسسه درحالی در استان‌های مختلف مشغول فعالیت است که شهر بزرگی مانند تهران با توجه هجمه‌های وسیع دشمن بیشتر به توجه نیاز دارد، اما به دلیل بالا‌بودن هزینه‌ها در تهران مسوولان موسسه توان راه‌اندازی شعب و مراکز شبانه‌روزی حفظ قرآن در تهران را نداشتند تا اینکه حدود چهار سال پیش و با همت «حجت‌الاسلام جابر نوبختی» امام جماعت مسجد جابری تهران اولین شعبه موسسه در شهرری راه‌اندازی شد و در ادامه یک شعبه دیگر و 2 مرکز شبانه‌روزی حفظ قرآن کریم توسط این موسسه در تهران راه‌اندازی شد.

اما شعب و مراکز موسسه در تهران برای ادامه فعالیت بامشکلات متعدد مالی و مکانی مواجه شدند تاجایی که یکی از مراکز شبانه‌روزی حفظ قرآن به دلیل همین مشکلات تعطیل شد و دیگر مرکز حفظ قرآن هم شرایط مطلوبی ندارد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین