کد خبر: 171364656
تاریخ انتشار: دوشنبه 27 فروردين 1397
خانه » سایت های خبری » بسیج پرس » نمایشگاه «نقاشی خط» در مترو گالری ایستگاه شهید بهشتی(ره)
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

بسیج پرس - مترو گالری ایستگاه شهید بهشتی(ره) میزبان آثار نقاشی خط هنرمند جوان، «زینب مرادی» است.

به گزارش چی 24 به نقل از بسیج پرس:

به گزارش بسیج پرس؛ مترو گالری ایستگاه شهید بهشتی(ره) میزبان آثار نقاشی‌خط هنرمند جوان، «زینب مرادی» است. این نمایشگاه با هدف نمایش آثار هنری هنرمندان جوان به منظور حمایت از آن ها و همچنین سوق دادن دوستداران هنر به بازدید از آثار نمایشگاهی و ارتقا و تقویت ذوق بصری افراد در این ایستگاه برپاست.

 

گفتنی است؛ «زینب مرادی» متولد ۱۳۶۶ است و دارای لیسانس الهیات ومعارف اسلامی از دانشگاه تهران می باشد.او در زمینه خوشنویسی و نقاشی خط به مدت 4 سال است که فعالیت جدی داد و دوره های نقاشی‌خط را نزد استاد عظیم فلاح و خط مرآت را توسط استاد حمید مزین زاده تعلیم دیده است.

از سوابق برپایی نمایشگاه این هنرمند جوان می توان به نمایشگاه‌های « خط صبر»،« خط و رنگ»،« مهر زرین» و «صبر سبز» در فرهنگسراهای آفتاب، امید، خاوران و نمایشگاه‌های گروهی« رندان تشنه لب» در رواق هنری برج میلاد ،نمایشگاه نقاشیخط در فرهنگسرای خاوران، ،نمایشگاه« ارادت قلم» درسوگواره خیمه ها و نجواهای برج میلا، نمایشگاه گروهی نقاشی‌خط درفرهنگسرای بهمن و نمایشگاه« بعدازتو» در دانشگاه تهران اشاره کرد.

وی همچنین در جشنواره ها شمسه ، تسنیم و نقش و مشق طی سال های 93 تا 95 موفق به کسب مقام شده است و برپایی چندین کارگاه هنری را با صورت موضوعی و مناسبتی در کارنامه هنری خود دارد.

علاقه مندان برای بازدید از این نمایشگاه می توانند از تاریخ 27فروردین تا 20 اردیبهشت ماه از ساعت 8 تا 22 به مترو گالری ایستگاه متروی شهید بهشتی(ره) مراجعه کنند

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین