کد خبر: 171718095
تاریخ انتشار: چهارشنبه 29 فروردين 1397
خانه » سایت های خبری » بسیج پرس » ارتش جمهوری اسلامی دژ محکم در مقابل تجاوزات دشمنان است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
پزشکیان در صحن علنی مجلس:

بسیج پرس - نایب رئیس مجلس گفت: ارتش دژ محکم برای مردم در مقابل تجاوزات دشمنان است و زینتی برای مردم آبرو و سبیل امن برای جامعه است و جامعه بدون ارتش امکان پایداری ندارد.

به گزارش چی 24 به نقل از بسیج پرس:

به گزارش بسیج پرس؛ مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس که ریاست جلسه را برعهده داشت در ابتدای جلسه علنی امروز ضمن تبریک روز ارتش خدمت مقام معظم رهبری و ارتشیان عزیز، فداکار و سربلند اظهار داشت: تا روز چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه که حدود دو ماه از انقلاب گذشته بود دشمنان در فکر توطئه و از هم پاشیدن ارتش جمهوری اسلامی بودند که امام خمینی با هوشیاری و آگاهی تهدیدی که دشمنان ایجاد کرده بودند را به فرصت تبدیل کرد و ارتش را در دامان انقلاب قرار داد.

نماینده مردم تبریز اظهار داشت: ارتش جمهوری اسلامی در دامن انقلاب بود و در مقابل ملت نیایستاد، ارتش همبستگی خود را با مردم انقلابی از قبل از پیروزی انقلاب اعلام کرد و با انقلاب همراه بود.

پزشکیان ادامه داد: در حقیقت ارتش دژ محکم برای مردم در مقابل تجاوزات دشمنان است و زینتی برای مردم آبرو و سبیل امن برای جامعه است و جامعه بدون ارتش امکان پایداری ندارد.

وی تاکید کرد: به ارتش جمهوری اسلامی افتخار می کنیم و آرزوی توفیق آنها را داریم و وظیفه خود می دانیم در مجلس مشکلات و نگرانی های این عزیزان را حل کنیم.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین