کد خبر: 171731237
تاریخ انتشار: چهارشنبه 29 فروردين 1397
خانه » سایت های خبری » بسیج پرس » ارتش آماده جانشفانی در ایران و خارج از مرزهای کشور است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
فرمانده قرارگاه منطقه ای و ارشد ارتش در جنوب غرب کشور :

بسیج پرس - فرمانده قرارگاه منطقه ای و ارشد ارتش در جنوب غرب کشور گفت: در هر نقطه از ایران و یا حتی خارج از کشور، ارتش آماده اجرای ماموریت و جانفشانی است و دشمنان هم به خوبی این قدرت را می دانند

به گزارش چی 24 به نقل از بسیج پرس:

به گزارش بسیج پرس؛ امیر سرتیپ دوم علی ظریفی یگانه پیش از ظهر امروز در مراسم رژه ارتش به مناسبت ۲۹ اردیبهشت روز ارتش اظهار کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی هویت واقعی خود را به دست آورد و همزمان با مبارزات مردمی به انقلاب پیوست و به طاغوت پشت کرد. همان روزهای اول انقلاب سعی در انحلال ارتش داشتند ولی ارتش از بدنه نظام جمهوری اسلامی است.

وی بیان کرد: حضرت امام خمینی با مدیریت الهی خود در روزهای اول انقلاب حمایت خود را از ارتش اعلام و ۲۸ فروردین با پیام تاریخی خود از فعالیت های ارتش قدردانی کرد؛ ایشان همچنین از ارتش خواستند که در خیابان ها رژه و مردم نیز برای تماشا و حمایت بیایند. ارتش همان نیروی مسلحی است که آن زمان آموزش دیده بود و می توانست مقابل گروهک های منافقان در تمامی نقاط کشور ایستادگی کند و در پیروزی نهایی انقلاب اسلامی گام های مؤثری را برداشت.

سرتیپ دوم ظریفی یگانه عنوان کرد: ارتش این افتخار را دارد که از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مانند سایر نیروهای مسلح صیانت کند؛ این توانمندی را دارد که بتواند از مرزها، آب ها و آسمان ایران اسلامی دفاع کند. در هر نقطه از ایران اسلامی و یا حتی خارج از کشور که مقام معظم رهبری اراده فرمایند آماده اجرای مأموریت و جانفشانی است و دشمنان هم به خوبی این قدرت ارتش را می دانند.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای و ارشد ارتش در جنوب غرب کشور با اشاره به آمادگی خوب ارتش ادامه داد: ارتش جمهوری اسلامی ایران با نیروی مؤمن، جوان، آموزش دیده و منضبط آماده است تا مأموریت های خود را اجرا کند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین