کد خبر: 171786995
تاریخ انتشار: چهارشنبه 29 فروردين 1397
خانه » سایت های خبری » بسیج پرس » شورای عالی انقلاب فرهنگی هم تلگرام را ترک کرد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

بسیج پرس - شورای عالی انقلاب فرهنگی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که از کانال تلگرام خارج شده است.

به گزارش چی 24 به نقل از بسیج پرس:

به گزارش بسیج پرس به نقل از روابط عمومی شورای عالی انقلاب فرهنگی، این شورا اعلام کرد: با توجه به سیاست‌های کلی نظام مبنی بر حمایت از پیام رسان های ایرانی و رفع انحصار از پیام رسان‌های غیر ایرانی، کلیه اخبار مرتبط با فعالیت‌های شورای عالی انقلاب فرهنگی و دبیرخانه آن صرفا از طریق کانال رسمی موجود در نرم افزار پیام رسان سروش به نشانی http://sapp.ir/sccr97 انجام می‌شود.

دقایقی پیش رضا جواهری، رئیس مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری در بخشنامه ای به تمام دستگاه های اجرایی، استفاده از پیام رسان‌های خارجی در تمامی نهادها و موسسات دولتی و عمومی غیر دولتی را ممنوع اعلام کرده است.

در متن این بخشنامه آمده است: «به استناد بند 7 مصوبه شورای عالی فضای مجازی با موضوع سیاست‌ها و اقدامات ساماندهی پیام رسان های اجتماعی، باید تمام نهادها و موسسات دولتی و عمومی غیر دولتی هرگونه تبلیغات خود در محیط پیام رسان‌های اجتماعی را صرفا از طریق پیام رسان های اجتماعی داخلی که به صورت رسمی از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام می شود انجام دهند. بدیهی است هرگونه استفاده از پیام رسان‌های اجتماعی خارجی برای مکاتبات اداری و ارائه خدمات اداری کماکان ممنوع است.»

پیش از این سازمان سنجش آموزش کشور و دانشگاه آزاد نیز از تلگرام خارج شده بودند.
منبع: فارس
 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین