کد خبر: 171985202
تاریخ انتشار: پنجشنبه 30 فروردين 1397
خانه » خبر گزاری ها » ابنا » قدرت هیچ حاکم خائن و ظالمی ادامه نیافته است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از ابنا:

به گزارش خبرگزاری اهل بیت (ع) ـ ابنا ـ حجت الاسلام شیخ علی یاسین رئیس جمعیت علمای صور لبنان در مراسم مبعث نبوی و آغاز ماه رمضان که توسط این جمعیت در شهر صور برگزار شد، گفت: مسئولان و علما در جهان اسلام باید توجه ویژه ای به مسائل ملت های خود داشته باشند زیرا ملت های منطقه با تجاوزهای فراوانی در صحنه های مختلف به ویژه تهاجم فرهنگی بر اساس پروژه صهیونیستی و آمریکایی روبرو هستند.

وی افزود: حمایت از گزینه مقاومت یکی از مهمترین و ضروری ترین مسائل به شمار می آید زیرا مقاومت در حال ثبت پیروزی های متوالی علیه پروژه های صهیونیستی و آمریکایی و تکفیری ها است.

این روحانی لبنان از علمای مسلمان خواست در راستای تحکیم وحدت و بیداری امت در برابر گمراهی های که توسط دشمنان امت به ویژه صهیونیست ها و تکفیری ها و دولت های حامی عادی سازی روابط با دشمن صهیونیستی منتشر می شود، تلاش کنند.

شیخ علی یاسین با اشاره به اینکه دولت هایی که درصدد عادی سازی روابط با دشمن صهیونیستی هستند به صورت مستقیم و غیرمستقیم در جنایت علیه ملت فلسطین دست دارند، ادامه داد: ملت انقلابی فلسطین با تکیه به مقاومت و بی توجهی به خیانت های نظام های عربی روز به روز به آزادی این سرزمین نزدیک می شود.

وی خاطرنشان ساخت: راه آزادی قدس و استقلال منطقه و رهایی از تسلط آمریکایی همچنان بدون توقف در حال حرکت است چرا که ملت های منطقه پیش از گذشته به این نتیجه رسیدند که ضررهای مقاومت و پایداری به مراتب از سرسپردگی کمتر است.

رئیس جمعیت علمای صور تأکید کرد که اقدام نظام های عربی در عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی یا حمایت از جنگ علیه کشورهای عربی یا شعله ور کردن آتش فتنه و تجزیه و پشت کردن به فلسطین و جنش های مقاومت و راضی نگهداشتن مالی و اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی آمریکا به هیچ وجه نمی تواند این کشورها را قوی کند.

این روحانی لبنانی با اشاره به پویایی و زندگانی ملت های عربی بیان داشت: هیچ حاکم خائن و ظالمی وجود ندارد که به قدرت و حکومت خود ادامه داده است.

شیخ علی یاسین در بخش پایانی سخنان خود گفت: ارتش عربی سوریه و همپیمانان آن به صورت مستقیم و غیرمستقیم بر پروژه صهیونیستی و آمریکایی فائق آمدند و به جهانیان نشان دادند که آزادی با وابستگی به آمریکا امکان پذیر نیست.

............

پایان پیام/ 326

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین